Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit dolgoztok szakmával...

Ti mit dolgoztok szakmával illetve érettségivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az érdekelne hogy ti mivel foglalkoztok szakmai illetve érettségi végzettséggel.

Én festő vagyok de nem akarom már csinálni mert teljesen kikészíti az izületeket, illetve van érettségim is de csak raktásos, gyorséttermi meg ilyen állásokat látok.

Ti mit csináltok, vagy hogy fejlődtetek fel a rabszolgamunkából?

Köszönöm a segítségeteket.

Üdv.



2016. febr. 24. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg. Ha szamitastechnikahoz ertesz, akkor adminisztralni is elmehetsz. Ismerek olyat, aki erettsegivel elvegzett egy keresett tanfolyamot es ot eve abban.dolgozik mar.
2016. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Én ingatlanozok. Meg van a szakmám is de lehet szakma nélkül is, az csak arra jó, ha saját céget akarsz. (ez is meg van, ugyan nem az ingatlanban az más téma)

Rugalmas, sok a szabadidő és mégis tejel ha jól csinálod.

Ellenben amíg az embernek van főnöke az addig mindig is rabszolgamunka lesz dolgozzék bármit...


Felfejlődni, kitörni stb csak saját önerőből és akarattal lehet. A magad ura többnyire csak akkor lehetsz ha van miből saját vállalkozást indítani. Szerintem.

Mindegy, hogy üzletvezető vagy e, vagy műszakvezető vagy akármi, amíg állnak fölötted addig úgy sem fog tetszeni bármi legyen is az.

2016. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó! Most mennyire megy a dolog? Én még 3-4 éve csináltam, de katasztrófa volt...
2016. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

online kereskedelem, ahhoz nem kell semmiféle papír, ha nincs fizikai boltod.


Legtöbb szakmával kitörölheted, brutto 122 körül adnak szakmára, áruösszekészítő, ami egy betanított munka, az meg keres 160at... nevetséges!


Osztom a #2es válaszolt, hogy amíg van főnököd, addig rabszolga leszel.

2016. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy festőket rendszeresen keresnek festékboltokba. Színkikeverés és tanácsadás már az erősséged, hiába nincs tapasztalatod. Amúgy is a legtöbb boltba betanítanak, tudom már voltam boltba. Nem álom, de az izületeid nem lesznek annyira terhelve, tudsz tervezni stb.
2016. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3as!! Most eléggé megindult szerencsére! Nekem egyik ingatlanos kolléga sem panaszkodik más irodákból.
2016. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!