Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sima érettségivel szakma...

Sima érettségivel szakma nélkül hova tudok elmenni dolgozni? Hova lenne érdemes jelentkeznem?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Beszélsz idegen nyelvet?
2016. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

sajnos nem :/ van angol érettségim, de alig tudok megszólalni angolul

amúgy gondoltam Aldire, Lidlre, Tescora, Mekire és Burger kingre h jelentkezem

2016. febr. 24. 22:32
 3/16 anonim válasza:
70%
én sima érettségivel nettó 2oo-ért dolgozom egy irodában. nem lehetetlen, add be irodai munkákra
2016. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Csak a Flex!
2016. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb u.a., mint a 3-as.(jó, van egy felsőfokú vendéglátós szakmám, de az irodában semmit sem ér)

Érettségi, középszintű angol, és 200 netto +cafeteria irodában.

Mondjuk először nehéz volt bekerülni, de ha sikerül, és dolgozol pár évet, akkor már azt bele tudod írni az önéletrajzodba, onnantól meg mindig lesz valami melód.

2016. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
50%
Aki egy érettségivel, semmi tudással ma nettóban megkap 200-at egyet felejtett el megírni: hányszor kell dugnia a főnökkel havonta, vagy esetleg azt, hogy mióta a papa a cégtulaj.
2016. febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A Tengerész ***** válasza:
Szerintem menj el minden állásinterjúra, amit csak elérsz! Ha amúgy jó a megjelenésed, határozott vagy és értelmesen beszélsz, nem feltétlen fognak ragaszkodni a felsőfokú végzettséghez, ami kivéve a műszaki pályákat egyáltalán nem sok helyen szükséges. Nehogy már megrekedj a Meki-Tesco szinten!Amúgy a sikertelen állásinterjúkból is sokat fogsz tanulni.
2016. febr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os! 5-ös vagyok.

FFi vagyok, a főnököm is az, mindketten csládosak, semmi homofóbia, szóval nincs szex.

Lehet nincs diplomám, de attól még tudás van, mert a jelenlegi munkakörbe már kb 7 éves tapasztalattal vettek fel.

Amikor az elején kezdtem, iskola és tapasztalat nélkül, fele ennyit kerestem! A tapasztalat most már velem van, és legtöbb helyen azt nézik, nem a diplomákat.

2016. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
3-as vagyok, az én főnököm meleg, nem papa a cégtulaj és én is több éves tapasztalattal indultam.senkivel nem kell dugni és senkit nem ismertem, amikor ide jöttem. aki lefekszik a főnökével, az meg nem csak 2oo-at keres
2016. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Tsorba Kelemen válasza:
36%
Külföld! Minek gürcölnél éhbérért? Ezeknek?
2016. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!