Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sima érettségivel szakma...

Sima érettségivel szakma nélkül hova tudok elmenni dolgozni? Hova lenne érdemes jelentkeznem?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 22:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#6-os, nálunk 3-400-at is megkapnak sima érettségivel páran és nem dugnak senkivel. Férfiakról van szó férfi főnökkel.

Nekem villamosmérnök oklevelem van, de nem a szakmámban helyezkedtem el és 3 különböző munkát is végzek kb 5-600 nettóért havonta.

2016. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
So múlik a szerencsén, én tapasztalattal két szakmával nyelvtudással keresek 120 nettót, igaz rendesen be vagyok jelentve, ez bruttóban álomfizetés lenne. Diák korom óta dolgozom tesco diákmunkával kezdtem), voltam külföldön is, semmilyen munkát nem nézek le, de a mai világban nettó 200-as fizuhoz 60-70% szerencse is kell, és nagyon nagyon sok felesleges kör/beadott önéletrajz/nyalizás.
2016. febr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
57%
Közmunka! ;)
2016. márc. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

TESCO, Meki — FELEJTSD EL!

Próbálj meg valami olyan szakmát megtanulni, amihez kell az érettségi:

> TV, rádió, elektro -műszerész;

> gépi forgácsoló (CNC/PLC esztergályos, marós);

> szerszámkészítő;

> orvosi műszerész...

> a SZÁMALK-nál valami OKJ-s tanfolyás (igaz, ezek sajnos pénzdíjasok);

> órás... ...de evvel nincs vége a sornak.

Ha bírod a gyűrődést és egészségileg is alkalmas vagy —

menj hivatásos katonának. (Lányokat is felvesznek)...

A tanév kezdetéig elmehetsz a Térképészeti Vállalathoz figuránsnak (ha minimálbért ajánlanak, ne fogadd el!), vagy Budafokra a Hungarovinhez pincemunkásnak...

A KÜLFÖLDET A MOST KIALAKULÓBAN LÉVŐ NEMZETKÖZI HELYZET MIATT SEMMIKÉPPEN NEM AJÁNLOM!!!

Sok szerencsét!

2016. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Csylla92 válasza:
KERESKEDELEMBE NE MENJ! Megbántam hogy zat tanultam, velem csak kiszúrtak, ott is hagytam a sulit. Nekem van egy cukrász és egy esküvőszervező papírom, de a cukrászatban nem vagyok valami jó, és esküvő szervezők se akarnak felvenni maguk mellé sajnos. Így a magyar postán gondolkoztam és a 17. kerületbe be is fogom adni, közben nyelv tanulás, pár éven belül meg kimegyünk a párommal Ausztriába.
2016. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Csylla92 válasza:
ÉN A KÜLFÖLDET AJÁNLOM! minthogy itthon maradj és közmunkáskodj!
2016. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!