Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közgazdasági diploma után mit...

Közgazdasági diploma után mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

- Gazdálkodás és menedzsment BA (SZTE)

- Vezetés és szervezés MA (SZTE)

- Középfokú angol


Ahogy egy korábbi kérdésemnél írták, ez sajnos semmire nem elég :(



2016. febr. 27. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem a képzettségeddel van a baj, hanem veled. Életképtelen vagy.


Én SZTE-s gazdmen diplomával multinál vagyok menedzseri pozícióban. Halmozhatsz még erre néhány diplomát, de semmit sem fog érni valódi munkatapasztalat nélkül. Lépj ki a való életbe és ne maradj életképtelen.

2016. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Még tanulni? Nem kéne már elkezdeni dolgozni is?
2016. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Halmozhatsz még erre néhány diplomát, de semmit sem fog érni valódi munkatapasztalat nélkül."


Jó, de hogy lesz munkatapasztalatom ha nem vesznek fel sehova? :O

2016. febr. 27. 14:17
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Sok helyre vesznek fel pályakezdőket. Keresgélj.
2016. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Dolgozni kéne már.. És jobban megtanulni angolul, meg rátolni még egy európai nyelvet.
2016. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el hogy nem eleg semmire... engem mindig azert utasitanak el, mert nincs diplomam.
2016. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Angol nyelvet megtanulni folyékonyan.

Mellé megtanulni németül, vagy ha az nem tetszik, akkor franciául, vagy oroszul.

Egyelőre próbálj meg elhelyezkedni, legyen munkatapasztalatod, és beszélj 2 világnyelvet felsőfokon.

Semmi baj a közgázzl, meg a vezetéssel / menedzsmenttel, ezek nagyon hasznos dolgok, de ilyesmit jellemzően 5-10 év szakmai tapasztalattal a háta mögött, szakemberként kell tanulni.

Tudod, először az ember leteszi a B-s jogsit, és utána megy el D-re, meg E-re.

2016. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó. És te hány nyelvet beszélsz, ha ennyire biztos vagy az oroszban?
2016. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétől is függ. Én pl. mindig jó tanuló voltam, jó iskolán végeztem, nyelv is ment, több helyre behívtak tesztírásra, amik jól sikerültek, mégse vettek fel sehova mondva,hogy nincs szakmai tapasztalatom. És a vicces,hogy olyan pozíciónál is ez volt, amit pályakezdőknek hirdették meg...

Most szar helyen dolgozok, szar pénzért.

Ezzel szemben pl. van ismerősöm, aki mindig mindent leszart, átrugdosták vizsgákon, nem túlzok ha azt mondom ,hogy bambam aztán mégis olyan jó helyen sikerült elhelyezkednie, amilyenen én sose fogok.

2016. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ismeros. Papiroktol.fuggetlenul igy van sajnos. Vagy az az indok hogy nincs tapasztalatod. Vagy az, hogy keves. Vagy az, hogy rossz papirod van.vagy a nemed. Vagy a korod... En is ismerek olyat, aki mindent letoj, elvegzett egy tanfolyamot, abban dolgozik mar jo ideje nem keves penzert...
2016. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!