Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri Oriflame-el foglalkozni...

Megéri Oriflame-el foglalkozni? többi lent

Figyelt kérdés
konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy milyen előnyökkel jár, mennyire bonyolult és időigényes, van-e rajta érdemleges haszna annak aki ezzel foglalkozik

2016. febr. 28. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ha tetszenek a termékek meg van egy halom ismerősöd akiket aprópénzre válthatsz, akkor meg lehet próbálni, de már rég óta egy lefutott dolog.
2016. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
nem éri meg
2016. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%

Nem.

1. Ezek a hálózatos dolgok lefutottak már. Az Avon is minden kedvezményt megad (illetve sokat) ha csak beregisztalsz,mint magánember és saját magadnak vasarolgatsz. Ezzel azt szeretném illusztrálni, hogy bárki számára elérhető.

2. Én voltam benne évekkel ezelőtt az oriflameben, persze pénz miatt, de belevittek. Nem tudtam megszeretni a termékeket, Avon párti voltam és vagyok sokkal jobb minőségű, ezt eladasnal is tapasztaltam (ez a magánvéleményem), abba is hagytam.

3. itthon az Avon népszerűbb és ismertebb.

2016. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!