Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közgazdászoknak honnan kellene...

Közgazdászoknak honnan kellene tudni ilyen dolgokat?

Figyelt kérdés

Munkakör betöltésének feltételei:

felsőfokú gazdasági végzettség,

középfokú angol nyelvtudás,

a jövedelmezőség kimutatásához szükséges számviteli és kontrolling szaktudás,

oracle adatbázis kezelés és lekérdező eszközök ismerete,

SQL programnyelv ismerete

2016. febr. 29. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Tanulmányaikból

1-3 éves gyakorlatban végzett munkából

2016. febr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oracle adatbázis kezelést és SQL programnyelvet tanulmányokból? Akkor én valami mezei iskolába jártam, mert nekünk nem tanítottak ilyet.
2016. febr. 29. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem téged keresnek.

VAGY

Nekiállsz és otthon magadtól megtanulod.

2016. febr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

SQL nem nagy szám, infó érettségin is van Acess feladatokban, amúgy elég magától értetődő(majdhogynem "értelmes" szavakat/szószerkezeteket fogad el).

Oracle-t is meg lehet tanulni.

Egyébként én olyan ember vagyok, akinek kiírták (emelt infóval, infós érdeklődéssel, és programozási affinitással mentem közgazdásznak)

2016. febr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi 2 féléven át tanultunk SQL-t...
2016. febr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Tulajdonképpen melyik része okoz problémát a felsoroltaknak? Rossz hírem van barátom, olyan egyetemre kéne járni ahol tudást is adnak nem csak papírt. A BGE-n több félévben is előjön ez a kérdés PSZ-en, és a Corvinuson is van jó pár ilyen tantárgy ami ezzel foglalkozik.
2016. febr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Ezek eléggé alap elvárások.
2016. febr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Leülsz, megtanulod. Ki mondta, hogy életed végéig csak abból a tudásból fogsz élni, amit egyetemen elsajátítottál? Na ugye...
2016. febr. 29. 23:28