Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A HR-es veszélyes szakma? Elő...

A HR-es veszélyes szakma? Elő szokott fordulni hogy sikertelen állásinterjú után megverik a HR-est?

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Biztos kapnak pár beszólást, fenyegetést, de nem hiszem, hogy annyira veszélyes lenne.
2016. febr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%
Ma már a hatelemivel betölthető munkakörökben is van interjú?
2016. febr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem hinném. A HR-es ott helyben soha nem szokta megmondani, hogy nem nyert. Mindig mosolyognak, és meleg kézszorítással búcsúznak el, hogy majd telefonálnak. Arra lehet számítani, hogy majd hívogatnak a sikertelen jelöltek, mert azt nehezen viselik, hogy egy e-mailt sem kapnak. Erről persze a HR-es is tehetne, mert egy kör e-mailt azért lehetne küldeni. Azt nem hinném, hogy megvárna a sarkon megverni bárki.
2016. febr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem a hr dönt, hanem a főnök.
2016. febr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem, de megérdemelnék!
2016. márc. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

A volt munkahelyemen napi szinten több állásinterjú is volt, de egyik nőivarú irodaidroidot sem verték el , pedig egyik-másik megérdemelte volna. Telefonon és

e-mailben kaptak negyedévente egy-egy "jó kívánságot".

2016. márc. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én HR-es voltam, csak mindig elkalapáltak. Amikor ahhoz a részhez értünk, hogy akkor fizesse ki az eljárási költséget, akkor sokan megruháztak. Volt olyan, hogy azt hittem, hogy megúszom, és mégse, mert megvárt mindenki kint az ajtó előtt.

Ezen kívül még veszélyes lehet akkor is, ha nem várnak meg. Például rád szakadhat a mennyezet, a gombostű, a tűzőkapocs megszúrhat, megvághatod magad a papírvágóval, megrázhat az áram, megverhetnek a munkatársak is.

Engem ezek közül mindegyik munkahelyi baleset ért, сsak аz áram nem rázott meg.


Ezek mind attól függ, hogy hova vesznek fel.

2016. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy miért lettem lepontozva. Amit leírtam, az igaz, de kár volt megosztani veletek.
2016. márc. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Veri őket az élet azzal, hogy ilyen ostobák :D
2017. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!