Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyi elemző vagy fuvarszer...

Pénzügyi elemző vagy fuvarszervező?

Figyelt kérdés

Melyik felé éri meg jobban orientálódni?

Azért kérdem, mert két helyről is várom a visszajelzést, és ha olyan szerencsém lenne, hogy mindkét helyre felvesznek, melyiket érdemes inkább választanom. Mind a kettő magyar tulajdonú, külföldi kapcsolatokkal rendelkező vállalat. A fizetésről még konkrétan nem esett szó, én mindkettőnél ugyanazt adtam meg igénynek( bruttó 250-300, diploma és angol nyelvtudás kell mindkét helyre). Feladatokat tekintve mindkettőt érdekesnek találom.

De elég más terület. Vélemények, tapasztalatok, ötletek?


2016. febr. 29. 20:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
a fizetési igényeddel csak égetted magad, pénzügy elemző ne legyél
2016. febr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

350et akartam mondani, de a csaj azt mondta, az túl sok.

Miért, szerinted mennyi egy kezdő pénzügyi elemző fizetése? (egyébként én is többre tippeltem volna)

2016. febr. 29. 21:38
 3/20 A kérdező kommentje:

egyébként most csak emiatt nem fogok nem pénzügyi elemző lenni...géz is lenne, egy alacsony bér miatt feladnám hogy az legyek,hogyha a későbbiekben azzal többre megyek.

Egyébként pénzügyi diplomám van (BGE).

2016. febr. 29. 21:40
 4/20 anonim ***** válasza:
17%

Jesus,

Ha már nem tudsz elhelyezkedni a szakmádba, fogadd el a fuvarszervezőt 100nettóval.

A pénz elemző az újságíró kategória.

2016. febr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

a pénzügyi elemző újságíró kategória? wtf???? én is azt mondom most, h oh my God, ha nem értesz hozzá, légy szíves ne írj.

nettó 100 sehol sem lenne, legrosszabb esetben is bruttó 250 (ami nettó 163750) plusz mindkét helyen van cafeteria.

2016. febr. 29. 21:49
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

"A pénz elemző az újságíró kategória."


Szerintem olyan témához szólj hozzá, amivel minimálisan képben vagy.


A helyedben a pénzügyi elemzőt választanám.

2016. febr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Ez a 34%-os hülyeségeket beszél, lövése sincs mit csinál egy pénzügyi elemző. Én inkább a pénzügyi elemző pozit választanám, az sokkal komolyabb, mint egy fuvarszervező, a fejlődési lehetőség is jóval nagyobb.
2016. febr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

köszönöm, én is úgy érzem, hogy az lenne a jobb. Persze még egyik helyről se kaptam visszajelzést, csak gondoltam időben érdeklődök, ha olyan szerencsém lenne,hogy választhatok...

Egyébként a fizetésről mit gondoltok? Én kicsit meglepődtem, hogy a 300-350es bruttó igényemet sokallta.Mármint, egy bruttó 300ra azért számítottam.

2016. febr. 29. 22:56
 9/20 anonim ***** válasza:
A bruttó 300-350e Budapesten egy multinál a gyakornoki szint mondjuk pénzügyi területen. Ha ez egy magyar cég, akkor a 250-300e szerintem reális igény.
2016. febr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi a stílusért, de úgy látom, hogy egy un. "tőzsde-zsidó" akarsz lenni. (pénzügyi pálya, szemtelenül nagy pénzéhség) Hidd el, hogy havi 100 000-ből is meg lehet élni. A ranglétrát meg kell mászni. Nem lehetsz azonnal főnök. Amúgy ha DOLGOZNI akarsz, a fuvarszervezőt válaszd! Ha KÁVÉZGATNI és EBÉDELNI, akkor a pénzügy, vagy esetleg egy állami hivatal pl. bíróságon akár évekig is tűrik az aktatologatást.


Ui.:tényleg nem akarlak megsérteni.

2016. márc. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!