Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyi elemző vagy fuvarszer...

Pénzügyi elemző vagy fuvarszervező?

Figyelt kérdés

Melyik felé éri meg jobban orientálódni?

Azért kérdem, mert két helyről is várom a visszajelzést, és ha olyan szerencsém lenne, hogy mindkét helyre felvesznek, melyiket érdemes inkább választanom. Mind a kettő magyar tulajdonú, külföldi kapcsolatokkal rendelkező vállalat. A fizetésről még konkrétan nem esett szó, én mindkettőnél ugyanazt adtam meg igénynek( bruttó 250-300, diploma és angol nyelvtudás kell mindkét helyre). Feladatokat tekintve mindkettőt érdekesnek találom.

De elég más terület. Vélemények, tapasztalatok, ötletek?


2016. febr. 29. 20:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

utolsó vagyok


Angol nyelv alap, már ne is említsd(most már az érettségi része lett)

Diplomával meg kitörölheted, ha nem vagy jó szakember.

2016. márc. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Ekkora ökörséget is rég olvastam már, mint amit az utolsó ír...
2016. márc. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
ja, én is jót nevettem rajta...látszik h lövése sincs a dolgokhoz.
2016. márc. 19. 11:59
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el, a diploma megléte önmagában semmit nem jelent. Ugyanis a csillagos ötös mellett létezik a kegyelem kettes is. mindkettő átment a vizsgán, mégsem mindegy.
2016. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Illetve a pofám leszakad a pénzéhségedtől.

Az első főnököm még ki is nevetett volna, ha úgy megyek oda hozzá, hogy kérek havi nettó 350 000ft-ot.

2016. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát a te képességeiddel én sem kérnék ennyit.
2016. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Hol a jó életben láttatok ti nettó 350-esigényt? Az bruttó ti szerencséééétle...szerencsések.

Pofád meg szakadjon csak le :D

Jórégi kérdés, már nem is aktuális, egy teljesen más cégnél helyezkedtem el, és nettó 350 bizony megvan a cafeteriával együtt. Azt hozzáteszem, h mivel anyanyelvi szinten beszélek egy másik idegen nyelvet, és az ide kellett, azmiatt ennyi. Meg persze a diploma ide is kellett...a legalább jó minősítésű diploma, merthogy azért jobb helyeken utánanéznek. Csak a teljesség kedvéért jegyzem meg, hogy én az én diplomám jeles minősítésű.

2016. márc. 20. 14:11
 18/20 A kérdező kommentje:
ja bocs, most látom, hogy ugyanaz a személy a kettő, tehát akkor a szerencsés jelző csak neki, a 36 % százelékocskásnak szól... ( bár ha így folytatja, hamar lesz ebből 26%...)
2016. márc. 20. 14:19
 19/20 anonim ***** válasza:
25%

" h mivel anyanyelvi szinten beszélek egy másik idegen nyelvet, és az ide kellett, azmiatt ennyi."


Melyik az az idegen nyelv? Már csak azért mert ma már angolul meg németül az utolsó WC-s néni is perfektül beszél...legalábbis nekem ezt mondták álláskeresésnél, hogy hozzak orosz vagy francia nyelvvizsgát, mert angollal meg némettel már telítve van a piac.

2016. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Épp az egyik az általad említettek közül az az idegen nyelv. Angolul és németül az utolsó vécésnéni is tud? Ez az év vicce! :D
2016. márc. 27. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!