Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valamiért semmi nem sikerül,...

Anonymuser kérdése:

Valamiért semmi nem sikerül, tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Gimnáziumi érettségim van, folyékonyan beszélek angolul, értek az informatikához, jó a kommunikációm szóban és írásban. Magabiztos vagyok, jó az önismeretem, és szeretnék még tovább fejlődni. De, sehova nem vesznek fel dolgozni. Rögtön suli után 1,5 évig volt munkám, a végén már vezető pozícióban dolgoztam, 200 körül kerestem. Múlt év végén mondtam fel, mert előre szerettem volna lépni. Azóta nem találok munkát, még egy semmirekellő eladónak se vesznek fel sehova.

2016. márc. 1. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Egy szaros érettségivel 200 nettót kerestél és felmondtál? te vagy a világ barma.
2016. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Próbáld meg visszasírni magadat az előző munkahelyedre, hátha hajlandóak visszavenni.


Új állast pedig úgy kell keresni, hogy közben állásban vagy, a semmire nem mondja fel az ember a munkahelyét.

2016. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha az első mondat igaz lenne, akkor nem itt sírnál!
2016. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1# Igen, és szerintem nem nagy szám, pont ezért zavar a jelenlegi helyzet. És nem is 200-at akarok keresni. Jelenleg valahogy meg szeretném oldani a főiskolát, csak nincs semmilyen anyagi támogatásom.


2# Köszönöm, de kizárt. Az a leggyávább döntés a világon amit hozhatnék. Okkal mondtam fel azon a munkahelyen.

2016. márc. 1. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az informatikához? Mert azon a téren nem nehéz állást találni ha kicsit is értesz valamelyik részéhez. Vagy csak a fizetési igényed volt túl sok és emiatt nem kellettél?
2016. márc. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Az elsővel tudok egyetérteni. Én ugyanebben a cipőben járok és évek óta SEHOVA nem kellek. Csak olyan helyekre vennének fel ahol megfog a nettó 90-100 ezer.


A felsorolt képességek sajnos manapság már alapnak számítanak. Az érettségivel nem vagy előrébb, fizikai munkáknál az izomzat és az állóképesség számít, az angol ma már alapnyelvnek számít, az informatikai tudás is alap.


Ez utóbbi kettő hiányában vannak a mai 40-50 feletti korosztály, a Kádár-népe aki mindig sír amiatt, hogy nem kap munkát és nem kell sehova és nem lesz már nyugdíja sem.


Te még fiatal vagy, képezheted magad. Menj ki külföldre és pár év után összedobsz egy kis tőkét még ha nem is tudsz ott kint előre lépni. Itthon diploma nélkül biztosan nem fogsz 200 ezertől többet keresni.

2016. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!