Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan szokott zajlani egy...

Hogyan szokott zajlani egy állásinterjú? Nekem holnap lesz az első. Milyen kérdésekre számíthatok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 08:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Eléggé be vagyok parázva, tudom ez nem jó, de nem igazán van elképzelésem hogyan szokott zajlani egy ilyen interjú.
2016. márc. 2. 08:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod mikor kell parázni? Amikor a bíró kihirdeti az életfogytiglant...

Állásinterjú... leülsz.. kérdeznek, válaszolsz. Nem halt bele senki eddig. Max nem vesznek fel.

2016. márc. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az egész arról szól menyire tudom eladni magam nem? Én pedig abban nem vagyok túl jó.
2016. márc. 2. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek készülj fel a cégből. Tudd, hogy a cég mivel foglalkozik, olvasd át a honlapjukat, ha van. Jegyezd meg, hogy kivel kell beszélned. Érkezz pontosan, vagy kicsit előbb. Öltözz fel tisztességesen. ha fiú vagy, akár öltönybe is mehetsz, de minimum ing+pulóver, zárt cipő.

Legyél tisztelettudó, köszönj a portásnak is.

Mosolyogj sokat, legyél barátságos, ha valami nem tiszta kérdezz vissza.

Kényes kérdésnél mond, hogy erről nem szeretnél beszélni.

Biztos lesz egy beszélj magadról rész, meg az önéletrajzodat végig fogják kérdezni. Esetleg fognak kérdezni a cégükről is. Mit hallottál róluk, stb.

Elképzelhető, hogy lesz teszt feladat is, de az változó.

Ha elfogytak a kérdéseik, akkor kérdezhetsz te is. Kérdezd meg a munkarendet, fizetést, fizetésen kívüli juttatásokat, stb.

A végén köszönd meg az idejüket és hogy várod a válaszukat, mikor érdeklődhetsz leghamarabb és kinél.

Ne csüggedj, ha nem sikerül, nem könnyű a dolog, de túlélhető.

2016. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És a végén meg fogják kérdezni, hogy neked van-e kérdésed. MINDENKÉPPEN legyen kérdésed.
2016. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!