Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SsC-nél mennyire hanyagolják...

SsC-nél mennyire hanyagolják az állásra jelentkezőt, ha pici gyereke van? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem probléma, több kolléganőnek is kisgyerekei vannak. Részmunkaidő is van simán.
2016. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs részmunkaidő, viszont elég rugalmasak, mivel egy pozícióra több ember is jut, nem olyan nagy gond, ha kiesik egy anyuka pár napra a munkából pl. betegség miatt. Emiatt nem is merül fel, hogy egy anyukát hanyagolni kéne.
2016. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezésnél ez hogy derül ki? Nem vagy köteles elmondani.
2016. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolom, hogy ne kösd az orrukra. Az önéletrajzba semmiképp ne írd be, akkor nem hívnak be.

Amúgy meg,az előző munkahelyed még érvényes, csak passzív vagy, úgyhogy nem is hazudtál, ha kihagyod a gyedet.

Amúgy nyilván kevésbé hátrány mint pl. egy kis magyar vállalkozónál, ahol egyedül vagy a munkára, és ha nem vagy ott, nem csinálja meg senki. Több helyen az otthoni munkavégzés is megengedett, szóval szerintem megoldható. A részmunkaidő viszont szerintem elég ritka.

2016. márc. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!