Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Autó technikus végzettséggel...

Autó technikus végzettséggel milyen irányban érdemes munkát néznem?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve dolgozom egy független szervízben, autókat szerelek. A fizetéssel nem vagyok megelégedve, egy sima szakmunkás jobb helyen simán többet kap mint én.

Ha letelik 1 év munkaviszonyom, keresnék valami komolyabb munkahelyet, de igazából nem tudom mit, mert átmegyek másik szervízbe, ahol esetleg egy kicsivel többet kapnék, nem lennék sokkal előrébb.

Mi a legjobb, amit egy ilyen végzettségből ki lehet hozni?

Esetleg nyelvvizsgát, ilyesmit hozzátennék ha kell, ezt terveztem is.


2016. márc. 6. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a túró az az autó technikus? Olyan van hogy közlekedésgépészeti technikus közúti jármű gépész, de ha még a saját végzettségedet sem ismered akkor inkább ne piszkáld az autókat.
2016. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Attól még hogy te nem hallottál erről, van ilyen.

Autó szerelő + technikus továbbképzés.

Bármilyen meglepő, a bizonyítványomban is ez van.

2016. márc. 6. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Na most ezzel a technikusi dologgal az a baj, hogy mérnöknek kevés vagy vele, viszont ha "sima" autószerelő leszel, akkor ezt a technikusi részt nem fogja neked kifizetni senki sem. Tehát ezzel a papírral az a baj, hogy semmire nem jó, Wc papírnak meg kemény. Na ezt azért tudom mondani, mert anno az osztályfőnököm volt olyan rendes és lebeszélte erről az egész osztály, mert semmire sem jó. Nyilván műhelyfőnök nem leszel tőle egyből, mivel a műhelyfőnökök általában tapasztalt, régóta ugyanannál a cégnél dolgozó emberek. És ugye nem az iskolapadból frissen érkező emberkékre fogják bízni a műhely irányítását. Max arra jó, hogy mondjuk egy Audi vagy egy Mercedes gyárba "könnyebben" bekerülj mondjuk egy minőségellenőr pozícióba. De amúgy egy maszeknál se a beosztásod nem lesz nagyobb tőle, sem pedig a fizetésed. Legalább is az elején tuti, hogy nem!
2016. márc. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja persze. Ez van beleírva a bizonyítványodba hogy autó technikus. Abba közlekedésgépészeti technikus van beleírva. Ha arra nem veszed a fáradságot hogy elolvasd, akkor inkább tényleg ne nyúlj az autókhoz.
2016. márc. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kedvedért vissza néztem 2x is, hátha valahova bele van írva így is. De nincs. Annyi, hogy nem külön van írva, hanem egybe. Ha még mindig úgy gondolod jobban tudod, le is fényképezem neked.
2016. márc. 7. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!