Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magánklinikán többet keresnek...

Magánklinikán többet keresnek az orvosok, mint a "normál" kórházakban?

Figyelt kérdés

2016. márc. 7. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2016. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor most melyik? :F
2016. márc. 8. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Konkrét példa, a cég, ahol dolgozom szerződést kötött egy magánklinikával. Ment a hab duma, hogy ez nekünk mennyire jó, hát én az Erzsébet-utalványnak jobban örültem volna.

Na, mindegy, ami van, igyekszem kihasználni, pl. évi 10 alkalom fizioterápia.

És azért ez elég sok idő, szóval beszélgettem a személyzettel.

A nő (azt hiszem nincs diplomája) mondta, hogy 12 órát dolgozik, mert annyira nincs ember. Ha itt nincs ügyfél, megy a nőgyógyászatra asszisztensnek.

Hát már csak rákérdeztem, hogy mi az, hogy nem találnak embert?! Mire ő mondta, hogy bértáblát kapnak!!! És sokkal többet dolgoznak, mint az állami szektorban, túlórapénz nincs, most is felmondott több ember, átmennek az állami kórházba.

Hát, lehet, hogy más klinikákon ez másképp van, de őszintén kétlem.

Ja, és azért is panaszkodnak, hogy annyira nem is éri meg, mint képzelték, mert jönnek az emberek rendesen, 100 %-os a kihasználtság, itt is 3 hetes várólista van.

Azt hiszem kb. 6000 Ft a havi tagdíj, amit egy ember után fizet a cég, szerintem sem olyan sok, én voltam már gyógytornán, fizion, bőrgyógyásznál, nőgyógyásznál, és szeretnék meg egy teljes kivizsgálást. Tuti többe kerülök nekik, mint havi 6000, de ők akarták.

Így viszont annyira nem is jó üzlet, nem tud tízszeres bért adni egy orvosnak. De nem is akar.

2016. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!