Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra megyek de nem...

Állásinterjúra megyek de nem tudom a cég nevét?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég diplomáztam így nagy álláskeres3sben vagyok. Átlag napi 5-10 pályázatot küldök el, közel azonos pozícióra. Pénteken felhívott egy hölgy, bemutatkozott mondta a cég nevét is, de kicsit hadart. Elmondta a címet és hogy mikor kellene mennem.


Rosszul értettem a cég nevét, mert amire gondoltam hogy honnét hív, kiderült, hogy nem az a cég az. Cím alapján a gugli kidob vagy 10 céget de hangzásra egy sem olyan mint amit a hölgy mondott. Telefon tudakozó nem segített. Ma megyek állásinterjúra de nemtudom melyik céghez így nem tudok felkészülni. Mit tegyek? Ha felhívom a hölgyet, higy bocsánat melyik cégtől is hívott tuti hogy bukta.


Kérlek adjatok tanácsot.



2016. márc. 7. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?

Diplomával ez ilyen bonyolult kérdés?


Visszanézed a híváslistát, és a szám alapján rákeresel.

Vagy megnézed azt a 10 céget, amit a címre kidob a kereső, és az elküldött pályázataid között megnézed,hogy melyikhez küldtél jelentkezést.

Vagy egyszerűen kikapcsolod a saját szám elküldést híváskor, és visszahívod őket. Valószínűleg nem úgy fogják felvenni, hogy "Kovács Manci vagyok", hanem a cégnévvel. Aztán lerakod anélkül, hogy beleszólnál.

2016. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

"Visszanézed a híváslistát, és a szám alapján rákeresel.

Vagy megnézed azt a 10 céget, amit a címre kidob a kereső, és az elküldött pályázataid között megnézed,hogy melyikhez küldtél jelentkezést.

Vagy egyszerűen kikapcsolod a saját szám elküldést híváskor, és visszahívod őket. Valószínűleg nem úgy fogják felvenni, hogy "Kovács Manci vagyok", hanem a cégnévvel. Aztán lerakod anélkül, hogy beleszólnál.

"


Ha közvetítőtől kereste a nő, akkor mindegyik kapufa.


Ha nem közvetítő, akkor szerintem a legjobb a rejtettről felhívni, majd lerakni bemutatkozás után.

2016. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Időközben kiderült... nem véletlenül nem tudtam.. azért mert erre a munkára nem is jelentkeztem, piramisjátékos cég valószínűleg valamelyik álláskereső oldalról szedték az önéletrajzom..
2016. márc. 7. 13:12
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Az szép...

Na és hogy derült ki? Erre már kíváncsi vagyok :-)

2016. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Akkor nem véletlenül hadart a hölgy. Madarat akartak fogni. Oda ne menj el.
2016. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

"Ha közvetítőtől kereste a nő, akkor mindegyik kapufa. "

Akkor viszont nincs veszteni valója ha rákérdez, hogy melyik céghez is kell mennie.

2016. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Felhívtam az adott számot de nem mutatkozott be a hölgy, így rákérdeztem kivel beszélek. Újra elhadarta de most értettem, utána kerestem álláskeresős feketelistán rajta vannak.
2016. márc. 7. 13:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kösz a tudósítást :-) (4-es vagyok)


"Felhívtam az adott számot" - akkor még szerencséd volt, mert engem sokszor rejtett számról hívnak ilyen mindenféle cégek...

2016. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már az gyanús volt, hogy cím alapján nincs fent neten semmi konkrétum még a cégnév sem. Aztán pedig az, hogy le van titkosítva a telefonszámuk. Először azt hittem én voltam a hülye, hogy nem értettem a cégnevet mert hadart a hölgy de miután utánaolvastam a cégnek kiderült, hogy mindenhol ezt csinálják. Nice.
2016. márc. 7. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!