Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyha egy munkahelyen nem...

Hogyha egy munkahelyen nem léptetnek elő, viszont a végzettséged magasabb, mint ami a munkakörhöz kell, akkor érdemes dobbantani?

Figyelt kérdés

A végzettségem magasabb, mint ami a munkakörhöz szükséges.

Csak azért vállaltak el, mert kellett a pénz.

Amikor felvettek,után volt egy interjú,többször mondták, van előrelépési lehetőség.

De, nekem mégsem tűnik úgy, hogy van.


Érdemes dobbantani innen?



2016. márc. 11. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
érdemes
2016. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha van lehetőség, akkor egyértelműen igen.

De azért vállaltad el, mert nem volt jobb.

Előrelépési lehetőség pedig nem pár hónap után van, hanem nagy cégeknél ez hosszabb folyamat, sok esetben érdemes kivárni, főleg, ha jelenleg van biztos helyed.

2016. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Engem is így vettek anno fel aztán nem lett semmi, aztán mentem, aztán vállalkozó lettem, aztán milliomos.
2016. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha van hová...
2016. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

ó igen, bírom, hogy itt mindenki milliomos...

mondjuk én is, hiszen van 1 millióm a bankban...

tulajdonképpen a fél ország milliomos.

de ha a klasszikus értelemben vett milliomosra értjük... na az nem ide írogat :D

2016. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell mérlegelni.

Én egy kis cégnél dolgozom , előre lépési lehetőség nincs, hiába van diplomám és nyelvtudásom.

De! Fantasztikusan érzem magam, keresek annyit amiből kényelmesen élek, jó a társaság, szeretem a munkán.

2016. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőség, akkor mindenképp érdemes. Hasra csapok: ha valamilyen egyetemi közgáz végzettséged van és elvállalsz egy titkárnő munkát, ott eltöltesz 5 évet, akkor utána már elég nehéz lesz az eredeti szakmádba be/visszajutni.
2016. márc. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

OFF


5-ös, a különbség, hogy a milliomos a kérdésre válaszolt, te meg nem. Mondjuk én sem.


(Azt nem tudod ellenőrizni, hogy ki mond igazat vagy ki nem.)

2016. márc. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudás és teljesítmény számít, nem a papír.
2016. márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, utolsó, ez csak akkor lehet igaz, ha ismerős révén be tudsz kerülni valahova.

Ha nincs meg a papírod, el sem jutsz az inetrjúkig, hiába írod le, hogy te milyen nagyon gyes vagy. Így pedig lehetőséged sincs a teljesítésre, hogy az alapján ítéljenek meg.

2016. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!