Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Norvégiában mennyire lehetne...

Norvégiában mennyire lehetne jól elhelyezkedni pszichológusként (kiköltözés, letelepedés) és mennyire lehet ott ebből jól megélni, tehát jól keresni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszélsz felsőfokon norvégül? Mert a pszichológus foglalkozás kifejezetten az a szakma, amihez kiválóan kell beszélni az adott ország nyelvét, hogy minden érzést, rezdülést PONTOSAN érts és át tudd adni a gondolatokat, kifejezéseket, stb.


Amúgy meg Norvégia nem tagja az EU-nak, ergo nem lehet csak úgy hipp-hopp kimenni és munkát vállalni.

2016. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2016. márc. 12. 14:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, es a cikk szerinted hol mond ellent az elso valasznak...?
2016. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Múltkor egy másik valaki belinkelt egy oldalt, ott épp az, hogy lefikázták az országot ilyen szempontból, hogy kevesen tanulnak tovább, mert alacsony a bérek közötti különbség.

Nem tudom, az biztos, hogy elég elfogult az írás, az tisztán látszik.

Próbáld meg és ne ezen az oldalon keresgélj, mert itt a gyk-n rosszindulatúak az emberek.

Mindent elhinni se kell, ezen a valakin látszik, hogy a szarát is megenné egy norvég embernek.

2016. márc. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

"Próbáld meg és ne ezen az oldalon keresgélj, mert itt a gyk-n rosszindulatúak az emberek. "


Első vagyok: áruld már el, légy szíves, hogy mi rosszindulatút írtam???

2016. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem rólad beszéltem.

Azért, ha járatos vagy az oldalon, akkor láthatod.

2016. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
"kevesen tanulnak tovább, mert alacsony a bérek közötti különbség" és ez baj?
2016. márc. 12. 16:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz norvégul anyanyelvi szinten, akkor sehogy sem tudsz szakmában elhelyezkedni. Sőt, én akkor már hozzátenném, hogy ahhoz, hogy valaki pszichológus legyen, ismernie kell az ottani szokásokat, mentalitást, közeget, amihez meg szerintem az kéne, hogy legalább 5-10 évig élj ott.
2016. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyerekek, külföldi munkavállaláshoz

- kezdőtőke

- jó végzettség

- tapasztalat a szakmádban

- folyékony nyelvtudás

- rátermettség

Ha bármelyik is hiányzik, NE MENJ, mert rá fogsz baxni.

2016. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pszichiáter vagy a pszichológus keres többet?
2016. márc. 12. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!