Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SSC munka tekintetében melyik...

SSC munka tekintetében melyik cég a legkorrektebb?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor látom, hogy "kidolgozod a beledet", hogy "nincs lehetőség elmenni WC-re" és hogy "ha letöltöttél SSC-ben két évet, túlélő vagy", de "meg kell nézni, hogy melyik cég, mert nem mind ilyen"! Ezeket az interneten láttam hozzászólásokban régi fórumokban. Hogy lehet megnézni? Nyilván nem fognak állásinterjúkon ezzel kezdeni, és a fejvadász sem fogja elmondani. Hogyan lehet akkor látni, hogy melyik milyen?

2016. márc. 13. 03:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Utánaérdeklődsz pl. egy aktuális fórumon vagy ismerősöknél, esetleg itt a gyakorin.

Nekem anno amúgy pont elég volt látni a munkakörülményeket, szép iroda, de mindenkinek jutott egy monitor és valami nevetséges, polc méretű asztal. Hát köszi.... Mellesleg az mondjuk ki se derül, milyen pozíciót pályázol be...

2016. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok ti olyan nagy emberek, csak kiszervezték a kulimunkát kedves első.


Mire lehet számítani? Kulimunkára jobb fizetésért, mint amennyiért a magyar cégek magyar nyelven csinálnak ilyesmit.

2016. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Egyébként teljesen munkakörtül függ. Egy első szintű telefonos munkatársnak nyilván percre pontosan be van táblázva az ideje, és mondjuk egy nettó 250 kiló megállítja.

Egy operations manager meg egy elég komoly vezetői pozíció, nettó 600 kiló + céges autó simán megvan.

2016. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban tudni kell az ilyen cégekről, hogy a külföldiek kiszervezik az unalmas munkát az olcsóbb munkaerőpiacra.

Tehát a legtöbb munka betanított szellemi munka, de még így is sokkal jobb fizetésért, és jobb körülmények között, mint amit egy magyar kkv valaha tud nyújtani.

Hogy mennyit kell dolgozni, az változó, de azért a magyar ember szeret sírni, és jól elő tudják adni, hogy mindenki megszakad. Nekem a jelenlegi a 3. multis munkahelyem, de én még mindig a ledolgozott 8 óra után hazamentem. Néha-néha van túlóra, de mindig kifizették, vagy lecsúszhattam. Viszont az nagy divat, hogy az összes kollégám folyamatosan sír, hogy majd meghal, annyi a munka. Ez is hozzá tartozik, hogy ne adjanak még több munkát, vagy ne rúgdossák ki az embereket.

2016. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Német nyelvű service deskes munkával keresett már meg négy fejvadász cég is, ezért kérdeztem.
2016. márc. 14. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A helpdesk az olyan. Engedély kell a wc-re, szünetre, stopperrel van mérve szoftverben. Más munkakör nem ilyen szigorú.
2016. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!