Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állás, fizetés, karrier....

Állás, fizetés, karrier. Ofotért?!

Figyelt kérdés

Szóval. Úgy hozta a sors hogy állást kell váltanom, mert a fizetésem igen nagy részét viszi el a közlekedés. Találtam is egyet, amihez még kedvem is lenne , viszont nagyon hátráltat az hogy a fizetés az alap +teljesítmény bérezés. Szóval, ez szerintetek mit takar.

Előre is köszönöm.


2016. márc. 13. 03:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Najo csak a címben említettem meg szóval, az állás az ofotértben lenne, mint eladó. Szóval alapbér plusz minden általam eladott szemüveg után x százalék. Szóval ezek alapján ki mennyire tippel a fizetést illetően?
2016. márc. 13. 08:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyik ismerősöm dolgozott ott. előszor volt valami tanfolyam, jo sokan voltak. amit mondott, hogy ez a tanfolyam mindig indul, mert cserélődnek az emberek, bár tény hogy sok boltjuk is van.

mondta hogy van fix, meg ugye emberek után, de olyan 110 000 kürül kapott mindig, volt hogy 130 is megvolt neki. először plázába, utána kisebb utcai boltban volt, ott már nme volt akkora a forgalom. aztán végül talált jobb helyet, ahol jobban megfizetik.

2016. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahh értem. Igazából a jelenlegi helyzetemhez ez elég is lenne mert helyben van. Szóval köszönöm szépen.. Akkor lehet hogy meg próbálom..
2016. márc. 14. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!