Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit jelent a hostesskedés?...

Mit jelent a hostesskedés? Mit csinál az az ember aki ezt csinálja?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 22:37
 1/9 anonim válasza:
13%
google.hu
2010. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
83%

Különböző rendezvények lebonyolításában van fontos szerepe. Igen széleskörű feladatai vannak, fontos hogy a váratlan helyzetekben feltalálja magát, jó kommunikációs készsége legyen, kedves legyen, mosolygós, és bánjon jól az emberekkel. Egy hostess rengeteg területen dolgozhat: idegenforgalom, konferenciák, kongresszusok, kiállítások, vásárok, promóciók, termékbemutatók. Feladata az információ szolgáltatás, értékesítési, és egyéb adatok rögzítése.

Könnyű munkának tűnik, de nem az. Nagy türelemre van szükség az emberek felé, és ha ezerszer elmondod neki ugyanazt, és nem érti, még egyszer széles mosollyal elismétled.Fontos a jó megjelenés, talpraesettség.

2010. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
38%
Az ilyen emberek fák tetejéről kémlelik az erdőt, hogy van-e olyan állat, amely a kapokáncs életvilágát veszélyezteti.
2010. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
11%
banyek az internet hatalmas!!!! miért minket fárasztasz?? szerintem három klikk az egérrel és mindent megtudsz a hostess-ekről
2010. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
erre jó ez az oldal, itt bármit kérdezhetsz
2010. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Én megértem a kérdését!Ti sem vágjátok nagyon,hogy milyen hirdetések vannak hostess ügyekben,mi?Eredetileg azt hittem,promóciós munkát jelent,meg ilyesmit,de kezdem belátni,hogy ez az új szó a k*urválkodásra!Ugye az étterembe kísérgetés egyéb szolgáltatást is rejthet,de amin leginkább meglepődtem az egy állásinterjú volt,ahová hostess operátorokat kerestek!Mire gondolunk az operátor szó alatt?Hogy ügyintéz,telefonálgat,címeket ad ki,stb..nos én 3 éves telemarketinges gyakorlattal úgy mentem oda,hogy biztos a hostesses lányoknak kell kiadni címeket,telefonálni,stb..HÁT NEM!!!

Beültettek egy kamera elé,és le kellett volna vetkőznöm,mint netk*urva!!!Na ehhez mit szóltok???

Manapság a hírdetéseknek semmi köze az eredeti munkához!

Természetesen elmentem csalódottan hazafelé...

ennyit a hostessről..

2010. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
91%
Második hsz-sal értek egyet. Az előttem hozzászólónak néhány dolgoban iagaz van, néhányan úgy adnak felhírdetést, hogy hossteseket keresnek..aztán a ha rákattintassz a leírásban eltudod olvasni, hogy mik a feladatok, ahol nincsenek megadva a feladatok,azok az álláshirdetések nekem már alapból gyanúsak.. viszont van jó néhány hostesscég/álláshírdetés, ahol tényleg hostesseket keresnek, hostess munkára..
2010. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

előző,az elötted író vagyok,képzelj el egy szép plakátot,rajta egy headsettes nő,számítógép előtt,felirat:Hostess operátorokat keresünk!Szokásos blabla,gyere a csapatunkba,jó kereset,fix munkahely,stb,

és így plakátról néztem le a telefonszámot!!ez volt kiírva,és nagyon megörültem..a végén meg nagyon elkeseredtem.. :S

2010. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
75%

Régi kérdés már tudom, de attól még : a 4. Válaszoló egy rohadt nagy p*cs

Nyomorék miért vagy az oldalon egyáltalán ?

2018. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!