Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sima érettségivel szakma...

Sima érettségivel szakma nélkül hova tudok elmenni dolgozni? Hova lenne érdemes jelentkeznem?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy hova tudok sima érettségivel szakma és nyelvtudás nélkül jelentkezni? Bármilyen irodai munka megfelel vagy betanított munka is akár valamilyen cég név vagy bármi ötlet. ahova tuti felvennének engem és napi 8 órás munka idő van és hétvégén meg ünnepnapokon nem kell bemenni dolgozni és éjszaki műszak csak ritkán van vagy egyáltalán nincsen és a fizetés 100ezer Ft felett van nettóban és a lényeg hogy Budapesten legyen a munkahely
2016. márc. 16. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nyelvet beszélsz? Ha nem, akkor nem akarlak elkeseríteni, de kevés esélyed van irodai munkára, főleg nettó 100 felett. Az asszisztensi, ill recepciós pozíciókban is gyakran frissdiplomások ülnek felsőfokú angollal. Persze meg lehet próbálni, de tutira nem vesznek fel.
2016. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: a "tutira nem vesznek fel" részt ne úgy értsd, hogy semmi esélyed, hanem, hogy egyáltalán nem tuti :)
2016. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"betanított munka is akár valamilyen cég név vagy bármi ötlet. ahova tuti felvennének engem és napi 8 órás munka idő van és hétvégén meg ünnepnapokon nem kell bemenni dolgozni és éjszaki műszak csak ritkán van vagy egyáltalán nincsen és a fizetés 100ezer Ft felett van nettóban és a lényeg hogy" ...


:D Ilyent te a mesében nem találsz . Egy hírlapárus egy bodegában, hát még az is kinyit hétvégeken is . xd

2016. márc. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó rengeteg irodai munka csak h-p 8-18 között van, se hétvégén, se éjszaka.
2016. márc. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

# 4


Igen, amit diplomával közmunkások töltenek be .

2016. márc. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerősöm, ismerőse Baranyából jött fel Budapestre.Adminisztrátor volt, aztán munkanélküli, míg végül eljutott oda,hogy közfoglalkoztatottként az utcán sepregetett.Hogy mostanra talált e valami tisztességes munkát magának azt nem tudom,azt viszont igen,hogy nagyon sokáig takarítással kereste a betevőjét nettó 100 felett Pesten.
2016. márc. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már Mekin, Burger kingen, Tescon vagy valami betanított munkán
2016. márc. 20. 22:29
 8/10 A kérdező kommentje:
esetleg még eszembe jutott a konyhai kisegítő munka is
2016. márc. 21. 20:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyelvtudás meg szakma nélkül elég nehéz.

Talán ami még szóba jöhet, az a Call Centeres, telefonos ügyfélszolgálatos munkák. Ha normálisan tudsz kommunikálni, akkor ilyen helyre felvesznek. Itt két út lehetséges: lehetsz értékesítő, teljesítménybérezésben, vagy fix pénzért ügyfélszolgálatos. Előbbinél több az esélyed a magasabb jövedelemre, utóbbi viszont kiszámítható, de alig megy 100 fölés a fizetésed.

2016. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Adamka810 válasza:
Nem tudom hol tartasz most az életedben, így 4 év után. Ezért inkább a hasonló helyzetbe kerülteknek próbálnék segítsni. Ne félj, vágj bele. Keress valami munkát amivel ellátod magad és nem gebedsz bele. Közben tegyél le legalább egy középfokú angolt. Minnél több nyelvet tudsz, annál jobb. Keress igaz barátokat, akik segítenek neked kölcsönösen. Keresd meg azt a munkát, amire vágysz, és mint bármilyen célt, érd el. Akárhogyan. Akár tanulj tovább. Én most 16 évesen, jövőre egy tejüzemben fogok dolgozni, közben érettségizek. És mire 18 éves leszek lesz munkatapasztalatom, pénzem és önbizalmam. Remélhetőleg. Sok sikert mindenkinek a boldoguláshoz :)
2020. dec. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!