Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik az előnyei és a hátrányai...

Mik az előnyei és a hátrányai az otthonról végezhető, internetes munkáknak?

Figyelt kérdés

- pontosan milyen munkákat lehet végezni ilyen módon?

- mennyit kell dolgozni egy nap?

- mik a pozitív és a negatív dolgok benne?

- átlagosan mennyit lehet keresni vele?


Tudom, hogy a Google-ban sok minden van erről, de én elsősorban saját tapasztalatokra lennék kíváncsi. Aki végzett már ilyen munkát (vagy ismerős, családtag stb.), az írja meg az élményeit! :)



2016. márc. 19. 10:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%

Nem átverés az otthonról végezhető netes munka:

Leülsz a gép elé,bejelentkezel a sexchat-re és bekapcsolod a webkamerát.

2016. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos én csak kiegészítésként végzem, illetve annak indult, de már egy kicsit túlnőttem azon. És nem is igazán internetes (bár nem is értem mi fér bele az internetes munkák körébe).


- pontosan milyen munkákat lehet végezni ilyen módon?

Sokféle van (fordítás, programozás, könyvelés, stb.), én főiskolai (építőmérnöki) diplomával, másodállásban (cégként, számlára mindent csak legálisan) szerkesztői munkát végzek. (különféle terveket, látványképeket készítek)


- mennyit kell dolgozni egy nap?

Amennyit bírsz vagy amennyi munka van és mennyire szorít a határidő!


- mik a pozitív és a negatív dolgok benne?


Pozitív:

-változatos, sokat tanulok belőle (szakmai dolgokat, tapasztalatot szerzek),

-kiegészítő kereset, ha ez nem lenne nem tudnék felmutatni semmit. (ház (hitellel), autó, minimális egzisztencia, másoddiploma)


Negatív:

-baromi fárasztó két helyen helytállni

-néha monoton munkából-munkába menni és nem haza pihenni.

-simán rámehet a magánélet

-5 év alatt 10 évet öregedtem


- átlagosan mennyit lehet keresni vele?

Amennyit dolgozol, vagy amennyi munka van.

Nekem tényleg csak kiegészítésnek indult, de 10 év alatt kinőtte magát annyira, hogy még másik két fizetést kitermelek. (de még mindig nem éri meg csak ezzel foglalkozni, annyira sok a bérekre rárakodó egyéb teher (járulék, adó stb).

Amit termeltem annak jelentős részét visszaforgattam technika (számítógép, fényképező, plotter, nyomtató stb.) és szoftver fejlesztésre. Ha nem tettem volna már nem lenne munkám.

2016. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
utolsó, KATA-s vállalkozásként nem érné meg? vagy már azon is túlnőtt a bevételed?
2016. márc. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem! Sajnos nem!
2016. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!