Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 17 évesen programozással...

17 évesen programozással szeretném keresni a kenyeremet. Milyen oldalakat ajánlotok távmunkára?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 19:58
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
És férreértetek, nem dolgozni akarok. Hanem néha kapok rendelést és azt megcsinálom...ilyen könnyen férreértik az emberek...
2016. márc. 26. 21:46
 22/26 A kérdező kommentje:
"szakmája" az minek? Az a lényeg hogy tud-e programozni. akkor minek a szakma?
2016. márc. 26. 21:47
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

""szakmája" az minek? Az a lényeg hogy tud-e programozni. akkor minek a szakma?"


Azért, mert a programfejlesztés maga is egy szakma és nem a legkönnyebbek közül való, de látom, te még a helyesírás terén is kihívásokkal küzdesz, szóval, a realitás talaján állva, te teljesen feleslegesen vágyakozol arra, hogy neked bárki ezen a területen munkát biztosítson és úgy sejtem, hogy ez még hosszú ideig így is marad.

2016. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Igazából ez magánvélemény, én csak oldalakat kértem. :) Ha valaki tud párat, írhat, ahol megrendeléseket közvetítenek online, valaki elvállalja és megírja, majd átküldi a megrendelő pedig visszaküld cserébe pénzt.


By the way:

https://www.youtube.com/watch?v=x1TsOHyJPpw

2016. márc. 26. 22:08
 25/26 anonim válasza:

Még régebben találtam ezt az oldalt.

[link]

Minden van itt szinte :D

Az árak amiket láttam elég magasak, de többet nem nagyon tudok nyilatkozni, lévén hogy keveset használtam és nem is vállaltam el munkát itt.

2016. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, nem kötelező elhinned, hogy itt sok felnőtt, dolgozó embernek több élet- és munkatapasztalata van, mint neked, 17 évesen. Nem muszáj hinned a válaszadóknak. De a többségünk már párszor szembesült azzal, hogy milyen egy állásinterjú, mit várnak el egy munkahelyen, vagy milyen feltételekkel hajlandóak távmunkában rád bízni egy feladatot.

A helyzet az, hogy bizony a szakirányú végzettség számít. Nem diploma alapján veszik fel az embereket, főleg az IT-szektorban nem, de a legtöbb munkáltató megkövetel bizonyos végzettséget. Ez egyfajta biztosíték, hogy van-e közöd az adott szakmához. Egy informatikus végzettségű nagyobb valószínűséggel ért a programozáshoz, mint egy iskolás, vagy mint egy dísznövénykertész. Aztán általában második körben úgyis egy feladattal leteszteli, hogy mire vagy képes.


Jó esetben, ha sokat gyakorolsz, 17 évesen hobbi-programozóként elérhetted azt a szintet, amit egy tehetségtelenebb OKJ-s programozó talán megüt. Ami legyünk őszinték: kevés. Nem hiába tanulnak a programozók éveken át. Nem lehetetlen autodidakta módon azzá válni, de ez csak keveseknek sikerül kellően magas szinten. (A megrendelőnek meg nem biztos, hogy csak az számít, hogy "2-3 tesztadattal működjön az alkalmazás", van, aki biztosítékot is szeretne, hogy stabilan működjön. Elvégre lehet, hogy neki ezen nem kis pénze függ.)

Mi az, amit le tudsz programozni? Mi a legkomolyabb, amit már megírtál?


U.i.: nekem kb. 2 perc keresésbe telt, hogy egy halom távmunkát és diákoknak/hallgatóknak ajánlott programozási lehetőséget találjak.

U.i.2: attól, mert valaki olyan választ ad, ami nem tetszik, még nem biztos, hogy nincs igaza.

2016. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!