Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol érdemes keresnem nagyon...

Hol érdemes keresnem nagyon jól pókerező fiatalokat akiknek a kezdőtőkéjük hiányzik csak, hogy elindítsék a karrierüket?

Figyelt kérdés
Szeretnék felfuttatni 1-2 játékost és kivinni őket külföldi versenyekre, hogy ők is és én is jól profitálhassunk a tudásukból.
2016. márc. 27. 19:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#8 vagyok, az ideális kezdőtőke az elején számomra százezres nagyságrendű, de egyébként minél nagyobb a kezdőtőke, annál több profitot hozhat havonta.
2016. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

szerintem is százezres nagyságrend alatt nem annyira érdemes belevágni,nekem van módszerem ami elméletben jónak tűnik de mivel nincs rá keret így semmi motivációm tesztelni,persze kockázat van mindenhol,olyan nincs hogy 100%-os siker,főleg sportfogadásban,nyílván mikroszkopikus az esélye,hogy mondjuk 20-30 fogadást elbukj zsinórban(ami azért már elég szépen elvinné a bankot,még single tippek esetén is),de semmi nem garantálja,hogy nem következik be


de ha mondjuk valaki ígér nekem pár százezres tőkét,ha megmutatom,hogy működik-e a módszerem,akkor lehet nagyobb kedvvel állnék neki a tesztelésnek


mielőtt valaki félreérti,nem a tesztelésre akarom felhasználni a pénzt,hanem utána,ha a teszt sikeres

2016. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Érdekesen hangzik, 1 kérdés nyitott maradt viszont előttem, h miért nem próbáljátok meg kicsiben, pár 1000ft-al? Sportfogadásnál kis pénzzel is ugyan olyan eséllyel tudsz nyerni mint sokkal. Amíg pókerben a kis tétes asztaloknál sok a kezdő akik egyátalán nem tudnak játszani, így ott sokszor a szerencsén múlik a végeredmény és nem a hozzáértésen.

Nagy pénzekkel már csak a profik játszanak akik nem adnak meg mindenféle lapokra.

Ennek ellenére kiváncsi lennék a sportfogadásos verziókra is. Ha jónak látom pár 100e ft igazán nem nagy összeg.

2016. márc. 28. 20:19
 14/18 anonim ***** válasza:

"Amíg pókerben a kis tétes asztaloknál sok a kezdő akik egyátalán nem tudnak játszani, így ott sokszor a szerencsén múlik a végeredmény és nem a hozzáértésen.

Nagy pénzekkel már csak a profik játszanak akik nem adnak meg mindenféle lapokra."


Neked fogalmad sincs a pókerről.

1. nagytétes asztalon nem csak a profik játszanak, rengeteg gazdag üzletember van, bár tény hogy több a jó játékos mint kis téten.

Ha valaki össze vissza tolja be a zsetont nem múlik több a szerencsén, pont hogy kevesebb, mintha egy jó játékossal játszol, sokkal jobb esélyeket fogsz kapni egy all-inál, mint egy jó játékos ellen.

2016. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

én azért nem próbálom(vagyis próbáltam már),mert pár száz vagy ezer ft-ot egyáltalán nem tudok értékelni,és ilyenkor csak idők kérdése hogy elkezdjek eltérni a tervtől,hajt a kapzsiság,mondván hogy mire megyek ha nyerek egy nap 500ft-ot

ha meg tét nélkül tesztelek,akkor meg az van bennem,hogy mire megyek ezzel,úgyse fogok tudni mit kezdeni vele,ha működik ha nem


persze azt se tudom garantálni,hogy ha nagy a tét/nyereség,akkor ez a probléma megszűnik

szóval azért bizonytalan ez a dolog nálam

2016. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Üdv!


Nem tudom mennyire komoly ez a dolog, és ha igen, akkor hogy tervezed kivitelezni, de ha gondolod szívesen leírom hogyan csinálnám ezt az egészet. Akár leírhatom először hogy naponta mit fogadnék, mennyi pénzzel, és hogy ez mennyit hozna élesben.

Kérdésedre válaszolva: próbálkoztam, voltak nagyobb nyereményeim is, de ezeket nem fektettem vissza. Azt meg soha nem engedhettem meg magamnak, hogy többszázezerrel belekezdjek. Egy ideje nincs lehetőségem ebbe pénzt áldozni, párezer forinttal fogadni pedig türelmem nincs, napi párszáz vagy ezer forint nyereményekért.

2016. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ja és a másik gond,hogy most épp pár ezer ft-okat se engedhetek meg magamnak,hogy esetleg elbukjak,azt meg jól tudjuk,hogy ha olyan pénzzel játszik valaki,amit nem veszthet el,annak nem lesz jó vége
2016. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Per játékos olyan 10 millió forint már kellő tőke rendes 500-500-hoz meg komolyabb privát élő játékokhoz. Pár milla alatt a világon semmi értelme, maximum valaki összepókerezi neked a villanyszámlát, úgy hogy közben több havi magyar átlagbért kockáztatsz.
2016. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!