Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha érdekel az állás hívjam fel?

Ha érdekel az állás hívjam fel?

Figyelt kérdés
Voltam állásinterjún és csak dicséretet kaptam meg hogy munkát biztosan tudnának nekem adni. A végén abban maradtunk hogy aludjak rá néhányat, nézzek szét máshol is. De ha ott szeretnék dolgozni akkor hívjam fel? Mert ezt konkrétan nem mondták.

2016. ápr. 1. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez furán hangzik, általában a munkáltató ajánlatot ad a jelentkezőnek, aki vagy elfogadja azt vagy nem, de hogy az interjún azt ajánlják, hogy aludj rá néhányat és nézz szét máshol is elég szokatlannak hangzik.


Én felhívnám őket és rákérdeznék, hogy akkor szeretnének e alkalmazni és ha igen, milyen kondíciókkal.

2016. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Névjegykártyát is kaptam, meg több lehetőséget is említett hogy mit lehetne ott csinálni. Csak azért kérdezem mert nem sok állásinterjún voltam még, ez volt a második.
2016. ápr. 1. 15:32
 3/3 anonim válasza:
ez hülyeség,gyenge cég lehet!hívd fel,persze,ha ott akarsz dolgozni.
2016. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!