Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagy böszmeség ha jelentkezek...

Nagy böszmeség ha jelentkezek állásokra de nem megyek el állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Csak hogy lássam behívnak-e.

2016. ápr. 2. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Miért jelentkezel, ha nem is akarsz munkát?

Szerintem nagyon gáz, ha nem mész el.

Ha majd tényleg szeretnél munkát, akkor ezeket a helyeket kizárhatod, mert ha emlékeznek rád, akkor ezekre a helyekre már be sem fognak hívni.

2016. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Úgy se vennének fel. Már 43 sikertelen állásinterjúm volt eddig.
2016. ápr. 2. 11:47
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

És azokra elmentél? :)

Ha szeretnél munkát, akkor menj el az interjúkra.

Ha nem szeretnél, akkor meg felesleges jelentkezned.

2016. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
43-ra elmentem, de lehetett volna több állásinterjúm is, már kb 50, de néhányat lemondtam.
2016. ápr. 2. 12:00
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, de tudtam, már a kérdés elolvasásakor, hogy az 40akárhány állásinterjús vagy...Tudod, eleinte komolyan vettelek, tanácsokat is adtam, sokan próbáltunk segíteni, a javaslatokból kb. 0-át fogadtál meg szerintem,de most már csak egy ötletem van:


Jelentkezz a zárt osztályra, oda tuti, hogy egyből felvesznek :D

2016. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Kitartás! Majd sikerülni fog!

Az nem gond, ha néha lemondasz egyet.

Csak a kérdésed úgy hangzik, hogy csak jelentkezel, de nem mész el interjúra.

2016. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy érdektelen, önző, gonosz világ . Kivel babrálsz ki ha nem mész el az interjúra, őszintén (?) nem azzal aki az állást kínálja, érdekli is azt . Oda özönlik 100 másik ember, kikap azok közül valakit aztán csókolom . Részedről viszont próba szerencse .
2016. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Jaj, megint te vagy? Hányszor írod már ki, hogy ennyire sikertelen ember vagy? Már a múltkor is megírtad, hogy többé nem mész el egy állás interjúra sem, főleg ami több km-re van tőled. Komolyan! Én ezek után nem is csodálkozom, hogy ilyen lúzer vagy!
2016. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Minek jelentkezel, ha nem mész el? Az neked úgy jó, ha tudod, hogy behívtak és akár lehetett volna egy állásod is, de inkább nem mentél el?
2016. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

:D Én mindig várlak, mindig megnevettetsz ezzel a 43-al :D De őszintén, komolyan mondom . Munkaadó lennék már rég felvettelek volna .

A felnőtt kategóriában van még valaki akit pont ugyan így várok, az a valaki meg a tűsarkú cipőkkel jön állandóan :D :D :D

2016. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!