Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a jobb állás, bölcsődei...

Melyik a jobb állás, bölcsődei gondozónő vagy árufeltöltő?

Figyelt kérdés

A bölcsődei gondozónőt értem úgy,hogy egy olyan valakinek,aki szereti ugyan a gyerekeket,de csak úgy,mint az emberek általában és nem jobban,tehát,nem ez álmai munkája,csak az árufeltöltő állás meg elég lélekölő tud lenni és akkor már gyerekekkel még mindog jobb foglalkozni,nem?

Előre is köszönöm!


2016. ápr. 3. 15:02
 1/4 anonim válasza:

Én inkább az árufeltöltőt választanám.

- Ha leejtem, nem hal meg, max összetörik

- Nem nagyon kell extra dolgokat bevállalnod... pl ha megkérnek hogy maradj még egy órát, mert még valamit ki kell rakni, azt mondod, hogy: fizetik?nem.akkor nem:) Viszont ha egy kölök épp összefossa az asztalt, muszáj letakarítani, mert a többi szétkeni


Jó, kicsit szélsőséges példák, de szerintem a gyerekekre vigyázni olyan felelősség, amit csak egy igazán elhivatott ember képes hosszú távon csinálni. Az árufeltöltő nem annyira eseménydús mondjuk, de nem kell ott megöregedni :)

2016. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen,egyet értek,teljesen. :)

Köszönöm,hogy írtál!!

2016. ápr. 3. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is az árufeltöltőt választanám, ha mondjuk ugyanannyi a fizetés. Nem tudom, mi lélekölő van abban, hogy felpakolod a dobozokat a polcokra. Maximum fizikailag fárasztó.

De amúgy szinte semmi felelősség.

Gyerekekkel foglalkozni minden egyéb. Óriási felelősség, fizikailag is rhadt fárasztó, mert állandóan figyelned kell, ugrani, a sarkukban lenni, mindenre figyelni, egész nap takarítani, hallgatni a kiabálást, zsivalyt. Na ez az, ami mind fizikailag, mind lelkileg fárasztó.

Aki nem rajong a gyerekekért, az 1 óra után kikészülne, amikor állandóan visítanak, kérdeznek, szaladgálnak, nincs egy perc nyugtod sem, sosincs csend.

Hány gyerek van egy csoportban az oviban?

Ha annyi, mint a suliban, azaz 30 körül, az gyilkos lehet. De 20 is. Még 10 is. Sose lenne nyugtod.

Szóval szerintem nem, nem jobb gyerekekkel foglalkozni, mint az áruval.

2016. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,igaz.

6 vagy 7,esetleg 8 gyerek jut egy gondozónőre,de ebben sem vagyok biztos,hogy ennyire tudnék figyelni... :/

Köszi,hogy írtál!

2016. ápr. 3. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!