Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Auchan álláshoz csoportos...

Auchan álláshoz csoportos tesztíráson, milyen kérdésekre lehet számítani, miket kérdeznek, valóban akár hónapokig halogatják a felvételi választ a cégnél?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szem-kéz koordinációs feladatok vannak (pl. apró körök közepébe kell egy pöttyöt rajzolni), szituációs feladatok (leírod mit tennél abban az esetben, ha...). Ha megfeleltél a teszten akkor 2 interjúra hívnak, gyakorlatilag 2 emberrel kell beszélned, ebből legalább az egyik a főnököd lesz :)

Ha jól emlékszem kedden írtam a tesztet, csütörtökön telefonáltak, hogy megkérdezzék mikor tudnék interjúra menni. Az interjúkról már úgy jöttem ki, hogy megbeszéltük hányadikától dolgozom a cégnél.

2016. ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Vannak még számolásos feladatok. Elég sok van belőlük és időre megy. Meg van logikai feladat. Ilyesmik. Nem nehéz, csak tényleg kevés az idő.

Nálam nem halogatták. Az interjú lement, utána megkérdezték, hogy még mindig érdekel-e az állás. Mondtam igen, akkor megírtam a tesztet. Még aznap délután hívtak, hogy másnap be kéne menni aláírni a papírokat. Szóval gyorsan megy.

2016. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de időközben találtam mást, így nem volt aktuális.
2016. ápr. 14. 09:47
 4/5 anonim válasza:

" de időközben találtam mást, "

Jó neked! :D :D További sok sikert akkor. :)

2016. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Viszont kívánom!

2016. ápr. 17. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!