Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kontroller mennyire keresett...

A kontroller mennyire keresett "pozíció"?

Figyelt kérdés

Egyetemen sok költség-haszon elemzéses, beruházás-gazdaságossági, cash-flow számítási feladatot csináltunk Excelben, és szerettem csinálni, ezért arra gondoltam, szívesen kipróbálnám magam Kontroller munkakörben (eleinte Juniorként, természetesen).


Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata, mennyire keresett egy ilyen ember a munkaerőpiacon, illetve mennyi fizetésre lehet pár év tapasztalat után számítani?


Válaszotokat előre is köszönöm!



2016. ápr. 11. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Keresett, bp-i multinál junior poziban br. 300-350, pár éves gyakorlattal 350-550e, seniorként 550-850e, vezetőként pedig felette akár 1-1,5 millió is lehet a fizu.
2016. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Kb. minden kontrolling álláshirdetés úgy kezdődik,hogy "több éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezőt...".
2016. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A kontroller az egyik legkeresettebb pozíció gazdasági területen. Itt van egy témába vágó cikk:

[link]

2016. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Pályakezdőként természetesen nagyon sokat kell tanulnom még, de szeretem az Exceles számításokat, így remélem, sikerül majd egy céghez bekerülnöm Junior Controller-ként, ahol lesz előremeneteli lehetőség.
2016. ápr. 12. 20:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Bár én gazdasági agrármérnökként végeztem, nem pénzügy-számvitel szakon, ez nem tudom, mennyiben befolyásolja a dolgokat. De az pénzügyi alapokról, Cash-flow számításról, beruházás-gazdaságosságról és egyéb dolgokról tanultunk, így azért nem teljesen "hozzá-nemértőként" indulok.
2016. ápr. 12. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ,hogy milyen területen lennél kontroller. Láttam már olyan hirdetést, ahol agrár vállalkozásba kerestek kontrollert. De pl. már egy bankban valószínűleg számvitelhez értőt keresnek.
2016. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon keresett. A legfrissebb trendekről és átlagfizetésekről itt van infó: [link]
2017. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!