Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen foglalkozások léteznek?

Milyen foglalkozások léteznek?

Figyelt kérdés

Pályaválasztás előtt állok, és mondhatni, hogy elég nagy válságban vagyok emiatt.

Világéletemben arra készültem, hogy tanár leszek, így soha nem is foglalkoztatott semmi más, mostanság viszont teljesen elbizonytalanodtam. Magyarországon a tanári szakma a leginkább megbecsületlen diplomás hivatás.

Viszont az az igazság, hogy nem is tudom, hogy miféle foglalkozások léteznek egyáltalán, a hagyományos, mindenki által ismerteken (pl. mérnök, informatikus, közgazdász, pék, asztalos, stb.) kívül. A neten már próbáltam ilyesfajta listákat keresgélni, de nem jutottam eredményre.


2016. ápr. 13. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországon a tanári szakma a leginkább megbecsületlen diplomás hivatás. "


Kit érdekel? Magántanárok 3 hónap alatt keres(het)nek annyit, mint agy átlagember egész év alatt.

2016. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy nem becsülik a tanárokat? Van sokkal rosszabb, akár diplomás munka is.
2016. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért diplomával is lehet gáz melód. Ma sokan szakmájukon kívül dolgoznak, akármilyen papirja van.


Szerintem meg azt érdemes csinálni, amit szeretsz, főleg tanulni. Nem csak iskolában lehet tanítani. Felnőttképzéseken pl okj, tanfolyamok, akármi tanárok tanítanak a legtöbb esetben. És sok pénzt kérnek.

2016. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Magyarországon a tanári szakma a leginkább megbecsületlen diplomás hivatás."


Máshol van kb 3 hónap fizett szabadságod egy évben?

2016. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!