Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kaptam a munkaügyi központtól...

Kaptam a munkaügyi központtól egy levelet, hogy ki akarnak közvetíteni, de mérgemben széttéptem. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
Holnap kellene megjelennem valahol állásegyeztetés céljából, de nem tudom hol, mert reggel jött a kukásautó.

2016. ápr. 14. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
az lesz, hogy kizárnak a munkaügyiből . Reggel 8.00-kor állj oda szépen a munkaügyi ajtajába vagy hívd fel őket telefonon, hogy böfentsék bele a telefonban vagy az arcodba, hogy hova is kell menned, mert a levelüket elfújta a szél .
2016. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiraknak a rendszerből. Fizetheted magadnak a tb-t majd. 1 èvig nincs visszaùt sem.
2016. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És mikor zárnak ki?
2016. ápr. 14. 16:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Abban a nyom pillanatban amint a tudomásukra jut, hogy nem jelentél meg az állásinterjún, pláne ha közmunkáról van szó. Az önkormányzat sem fog szóba állni veled 1-3 évig .
2016. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal, amint nem jelensz meg interjùn.
2016. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha azt mondom hogy nem kaptam meg a levelet?
2016. ápr. 14. 17:06
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Gratulálok!

Ez kb. a 3 éves szint, amikor bevágják a durcát.

Elvégre mégiscsak "felháborító", hogy a végén még dolgozni kell valahol...


Amennyiben álláskeresésit kaptál eddig, úgy azt megvonják, ha nem kaptál már, akkor meg egyszerűen kizárnak.

Hacsak tényleg nem hívod fel őket holnap reggel és végül elmész az állást megnézni.

2016. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ajánlva küldték és alá kellett írnod, akkor nehéz lesz azt mondanod, hogy nem kaptad meg . Ha sima levélként küldték, akkor sem fogják elhinni, a munkanélküli mindig hazudik !!! Nem sértésnek szánom, tudom, milyen az valamit nem szívesen elvállalni, valami alja melót aprópénzért . De, ha őszinte vagy az se fog meghatni senkit és amikor őszinte vagy akkor is azt gondolják, hogy hazudsz .

Döntsd el, hogyan tovább, holnap reggelig van még időd .

2016. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kellett aláírni.
2016. ápr. 14. 17:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

És mikor küldték azt a levelet? Gondolom nem ma, az interjú előtt egy nappal. Most jutott eszedbe, hogy hiba volt összetépni?

Reggel azonnal tárcsázd a munkaügyet. Mond, hogy elolvastad, de nem emlékszel hova kell menni, a levelet meg véletlenül kidobtad. Ha szerencséd van lehet, hogy oda tudsz még érni. Persze attól függően, hogy mikorra kell és hova.

2016. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!