Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 400k-ból megtud így élni két...

400k-ból megtud így élni két ember? Cigi nincs, tartózás nincs, autó nincs, panellakás, nem albérletes,1 kutya van

Figyelt kérdés
egyy férfi és egy nő

2016. ápr. 19. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

És ez mellett még eljárnak dolgozni? Mert akkor természetesen igen. Ha nem akkor kicsit vissza kell fogni a költekezést!

Lazacot csak hetente egyszer ehetnek (akkor is csak mértékkel), az articsóka is csak ünnepi fogás lehet!

De szerintem egy kis kaviár (kizárólag beluga) beleférhet csak is száraz pezsgővel!

.

Szerinted meg lehet élni belőle?

Más a feléből él 4fő és van autó meg még egy kis hitel is! Ha nagyon durván(!) számolom 100e az alap kiadás (rezsi telefon, internet, utazás, apámf.sza, stb.) Marad 300e! Megélsz belőle?

2016. ápr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 veterán vas ***** válasza:
91%

Nem tudom, milyen világban élsz, de van ismerős család, akik 300-ból megélnek. Huszonéves szülők, egy ovis kisgyerekkel. Még egy öreg Marutijuk is van. Igaz, a papa az estéit nem a golf-klubban tölti, a mama sem Gucci-cuccokat visel, sőt a gyerek már 5 éves, és még nem volt a párizsi Disneyland-ben.

Most mond meg, hogy mik vannak! ;)

2016. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Egy biztos! Egyszeri kiadásként belefér egy nyelvtankönyv! Befektetés a jövőbe!
2016. ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Persze hogy meg tud élni ennyiből,de úgyis jönnek itt a beszólások,hogy más negyed ennyiből is megél (sőt 10tagú cigánycsaládok is nyomorognak a putriban), de az ember nyilván nem ehhez méri magát. Mi 450-500-ból ketten+1cica hitel nélkül,saját lakás,autó van,jó minőségű ruhákat,élelmiszert vásárolunk,bútorozzuk a lakást, sokat utazunk és mellette néha:mozi,színház,kondibérlet,stb..Így azért nem olyan nagyon sok ez a pénz,de azért el lehet lenni belőle szépen.
2016. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez tipikus provokatív kérdés. Hogy keresne már ennyit valaki, ha még azt sem tudja mennyibe kerül egy kiló kenyér?
2016. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Én is ezen csodálkoztam, mint az utolsó. Van annyi esze, hogy ennyit keressen, de annyi nincs, hogy összeadja a kiadásait és megnézze, hogy pozitív vagy negatív a különbözet?
2016. ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

lehet lottót nyert, berakta a bankba, azt a kamatokból él..


ja nem mert az több lenne

2016. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!