Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri suli mellett dolgozni?

Megéri suli mellett dolgozni?

Figyelt kérdés
Még egy évem van hátra az egyetemből ha minden jól megy, de elkezdtem nézelődni az állások között. Voltam már egy pár állásinterjún , kicsit már unom is őket. Van rá esély hogy találok valami jó kis állást persze részmunkaidőben v esetleg gyakornokként. Csak kérdés hogy megéri-e. Nyilván kell a tapasztalat, de elég húzósak a vizsgaidőszakok és alapból a szakom sem a legkönnyebb és kicsit tartok tőle hogy fog ez menni munka mellett.

2016. ápr. 21. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Pedig érdemes,sőt én bevezetném,hogy egyetem közben dolgozni is keljen.Hidd el,mert a munkaadókat nem a diplomád érdekli hanem mit csináltál eddig,mindenhova tapasztalt szakember kell,így ők nem foglalkoznak azzal,hogy nehéz a szakod,vagy nem tudtál melózni mellette,csak mit csináltál hogyan,mivel foglalkoztál,mikkel,mik a célok.

Kevesebb órát vegyél fel vagy késő délutánra tedd az órákat,vizsgákra meg készülj már most.

2016. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig eddig ahol állásinterjún voltam sehol nem volt gond hogy még nincsen tapasztalatom. De éppen ezért szeretném elkezdeni hogy legyen.
2016. ápr. 21. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert milyen állásinterjúkon voltál? Gyakornoki interjúkon? Ott jó hogy nem baj, hogy nincs tapasztalat.


Amúgy 100%-osan megéri. Volt több olyan órám, amit röhögve teljesítettem, mert olyan dolgokat tanultam munkában, amik ebben segítettek. No meg nem annyi lesz az életrajzomban, hogy xy szakot végeztem, hanem lesz még 1-2 munkahely is. Ráadás: még pénzt is kapsz.


Tudod mennyivel könnyebb úgy egyetem után, hogy vagy egyből átvesznek főállásba, vagy nem csak a pályakezdő melókat kell nézegetned?

2016. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!