Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek egy önéletrajzba...

Szerintetek egy önéletrajzba érdemes beleírni, hogy az illető mozgáskorlátozott?

Figyelt kérdés
Mit szólnak hozzá ha megjelenek az állásinterjún bottal? Azt látják, hogy nincs benne az önéletrajzban, tehát valamit eltitkoltam magamról. Ez rossz pontot jelenthet?
2010. ápr. 6. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írod bele, úgyis kiderül interjún, ha nem kell nekik új munkaerő, akkor meg nem kellesz egészségesen se, mert van már emberük, csak kötelező, ha meg komolyan gondolják a hirdetést, és a munkát végezheted így is, nem fognak egyből elküldeni csak ezért. Amúgy láttam egy ideje állás-hírlevelekben kifejezetten rehabilitációs munkaköröket, amit leszázalékoltaknak, mozgáskorlátozottaknak hirdetnek meg.
2010. ápr. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Muszáj beleírnod, ez még jó pont is lehet!

Másrészt meg ha olyan helyen van a munkahely, hogy pl. egy kerekesszékes nem tud bemenni, mert pl. lépcső van, akkor az is fontos lehet a kiválasztás szempontjából. Szóval ne csak azt írd bele, hogy mozgáskorlátozott vagy, hanem azt is, hogy bottal közlekedsz, vagy székkel.

2010. ápr. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyemen van pl. 2 nagyon gyengén látó (majdnem vak) kolléga, ők kutyával közlekednek. Jelen esetben nem volt hátrány a látásproblémájuk, szóval ha olyan a munkahely, ahol a problémád nem akadály, és tényleg kellesz, és nem csak muszájból hirdették meg a melót, nem lesz neked se probléma, hazudni nem hazudnék, mert találkozáskor úgyis kiderül, azt meg nem mondhatod, hogy törött lábbal nyomtad az ágyat hónapokig, és még azért kell a bot, mert évek múlva is azzal fognak látni.
2010. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!