Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem az Erste Bankba...

Jelentkeztem az Erste Bankba bankfióki tanácsadónak. Behívtak állásinterjúra. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Azt mondták kb. 20 perc lesz. Milyen kérdésekre számítsak? Több körös interjúk szoktak lenni?
2016. ápr. 22. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

esetleg határozott idejű munka?


ha csak 20 perc,akkor bármi lehet! vagy felvesznek egyből, vagy csoportos interjú lesz.


tesztre kevés a 20 perc.

2016. ápr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap átestem az interjún. Az elején kértek egy rövid bemutatkozást, aztán mivel dolgoztam már értékesítőként javarészt azzal kapcsolatban beszélgettünk. Az önéletrajzon tételesen végigment. Kérdezte, hogy melyik suliba miért mentem, az egyetemet miért hosszabb idő alatt végeztem el. Az összes eddig munkahelyemen miket csináltam. Miért akarok munkahelyet váltani, miért csak most kezdtem el munkát keresni, hova adtam még be pályázatot. A végén a magánszférámról érdeklődött. Párkapcsolat, hobbi, szülők hol élnek, mivel foglalkoznak, stb. Elviekben 1 körös az interjú, a héten kapok visszajelzést, ha két-három pályázó közül nem tud dönteni, akkor lehet, hogy még a jövőhéten is be kell menni egy körre.
2016. ápr. 27. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Türelmes ember lehetsz.

Én a kérdések felénél már elküldtem volna az anyjába...

2016. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban türelmes vagyok. Azóta voltam az OTP-nél is, ott 1 órás volt interjú és még érdekesebb kérdésekkel... Az Erstéhez nem vettek fel, de remélem, hogy az OTP-hez se fognak...
2016. máj. 13. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!