Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Process Solutions-ről érdekeln...

Process Solutions-ről érdekelne minden, van aki ott dolgozik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Utolsó éves hallgatóként szakmai gyakorlatos helyet keresek, és a Process Solutions szimpatikusnak tűnik. BDO nál már voltam interjún, ott kicsit csalódtam a cégben, így szeretnék érdeklődni. Milyen az állásinterjú, milyen maga a munkakörnyezet, gyakornoki fizetés, stb.

2016. máj. 2. 10:57
 1/1 anonim válasza:

Az állásinterjúról tudok csak infót írni, talán majd később a többiről is. Voltam a BDO-nál, és a PS-nél is interjúzni, mindkettő könyvelő asszisztens pozi, Nekem a PS a szimpatikusabb.

A PS-nél az felvételi folyamat alatt végig nagyon barátságosak voltak, 3 körös interú volt, 1.kör számviteli, logikai, angol tesztek, 2.kör szakmai és angol beszélgetés, 3.körben egy kis angol beszélgetés, és partneri interjú.


Végig nagyon kedvesek, abszolút nem merevek, és az amúgy stresszes szituációkat ez nagyon nagy mértékben segíti. A tesztekkel kapcsolatban nincsenek irreális elvárásaik, sőt a 2.körben is van lehetőséged a tesztekben javítani a szakmai beszélgetés alkalmával. Nekem ezek a dolgok sokat számítottak, mivel a BDO-nál ezt nem éreztem.


Persze ettől függetlenül még lehet jobb a BDO. :)

2016. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!