Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt aki nem birta vagy nem...

Volt aki nem birta vagy nem szerette az arufeltolto melot?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem volna, ha nem csináltak volna belőlem hülyét .
2016. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Meddig voltal ott es lehet tudni hogy hol dolgoztal? :)
2016. máj. 2. 19:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Tesco .
2016. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

45 kilós nőként pakoltatni akarták velem a 10-20 kilós ládákat... nyilván nem bírtam.

Azt nem értem hogy miért vettek fel egyáltalán a munkára ha látták hogy gyenge vagyok, amit egyébként közöltem is. Azt mondták az elején hogy nem gond, lesz nekem való munka is... ja igen, lett volna, csak a könnyű melót a nyalisok kapják.

2016. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megmondom az oszintet ki szeretnek tartani es egy nap utan nem feladni, de valahogy maskepp kepzeltem el ezt az egeszet, az egyik ismerosom pl. imadja..
2016. máj. 2. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, nálunk a nők is simán pakolják a kartonokat.


Mellesleg mit hittél árufeltölőként, hogy csak papírt kell pakolni?

2016. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En tesconal voltam evekkel ezelott de csak 1 alkalommal ejszakai muszakban. Tusfurdoket meg ilyeneket kellet kitlrakni a polcra. Nagy dolgot csak annyit kellett csinalni ha jol emlekszem, h bekaval ki kellett vinni a cuccokat de ott nem emel az ember. Nekem tetszett de lehet csak azert mert ejjel azert lenyegesen kevesebben vannak es nyugisabb. Az i lehet h csak azert tetszett mert tudtam h csak diakmelo.
2016. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt ahol én lakom, különösképp nagy a túl kínálat, az emberek már nem tudják, hogy hogyan csesszenek ki a másikkal, éppen ezért nem is becsülik az ember munkáját és igyekezetét .
2016. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#4: Ahol én dolgoztam árufeltöltőként az Auchanban ott azért nyafogtam miért én kapom a könnyű fizikai munkát, miért nem kapok nehezebb, 15-20 kilogramos pakolni valót, miért az 50-60 kilogrammos kollégára húzzák a nehéz munkát.
2023. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csináltam 5 hónapot semmi bajom nem volt vele pedig előtte évekig irodában dolgoztam (aztán 1 év vendéglátás). Nem szégyen a munka és legalább bejelentettek rendesen meg fizették bérletet is, ezzel szemben amikor vendéglátóztam minden zsebbe ment, ha beteg voltál nulla a bér, TB-t magad után fizetted és divat lett hogy 3 ember munkáját végezted 1 bérért ( mosogatás, takarítás és voltam olyan helyen ahol konyhai kisegítőként mindent én csináltam szakács helyett ő csak néha kóstolt 😄). + konyhán nyáron szakadt emberről a víz kint volt 36 fok bent meg pff... Szóval ehhez képest rendesen szerettem az árufeltöltő melót. Minden viszonyítás kérdése.
2023. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!