Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora hatrany az, ha teljes...

Mekkora hatrany az, ha teljes munkaidoben csak 27-28 evesen kezdhetek el dolgozni?

Figyelt kérdés
Egyetemet 22 evesen kezdem el

2016. máj. 3. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is 27 évesen kezdtem el dolgozni. Nem érzem hátrányát.


Mire gondolsz egyébként?

2016. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megitelesre. Nem akarok lusta, szulonfuggo szemelynek tunni. BME mernokinfon vagy ELTE proginfon szeretnek tanulni, ami eleg kemeby, ugyhigy nem sok idom lesz. Persze ilyen-olyan munkakat csinalok, de kozel sem akkora fizetesert
2016. máj. 3. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Manapság elég sokan tanulnak hosszú ideig, és kezdenek emiatt későn dolgozni.

Én is 25 évesen tudtam elkezdeni ügyvédjelöltként dolgozni, hiszen érettségi után először csináltam egy egyéves OKJ-s képzést, majd jött az 5 év egyetem, és utána még persze a munkakeresés időszaka. ÉS arról arról ne is beszéljünk, hogy gyakorlatilag a jelöltködés is tanulási időszak, függetlenül attól, hogy teljes munkaidő... De önálló ügyvéd csak 29 évesen lettem, és én ezt tartom igazi "munkakezdésnek".

Nem vagy egyedül, aki később kezd dolgozni. Nem értem, miért ítélnének meg emiatt hátrányosabban, senkinek egyébként sincs semmi köze hozzá.

2016. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!