Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretitek csinálni, amit...

Szeretitek csinálni, amit csináltok? Van köztetek olyan, aki 8-16-ig dolgozik? Mivel foglalkoztok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

A hivatalos munkaidőm minden nap fél 8-tól délután 3-ig ( 15 óra ) tart. Szeretem amit csinálok, de minden héten van legalább egy rosszabb nap, amikor szivatnak a felettesek. Persze engem letojnak, de ők...

A legnagyobb baj az, hogy sokat kell otthon dolgoznom. Bejárok a munkahelyre és csinálom a dolgom, de mégis otthon kell folytatnom. Ez pedig óriási szemétség. Azért járok be, hogy ott csináljam meg és ne itthon, de a főnökök mindig kitalálnak valami "pluszt", ami itthonra marad. Mégis szeretem. Legalább jó a csapat, ha nem lenne az, nem bírnám ki.

Ja igen, el ne felejtsem mondani: diák vagyok.

2016. máj. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem nagyon:) 09.30.-17.30.-ig dolgozom 4 hétköznapot. Könyvtárban vagyok kisegítő. Jó hely. Igaz nem fizet sokat, de nem is kell megszakadni a munkában, nem stresszes egyáltalán. Plusz 5 percre van a háztól ahol lakom.:)
2016. máj. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök,hogy válaszoltatok :)
2016. máj. 4. 05:07
 4/8 anonim ***** válasza:
8-tól 4-ig dolgoztam eddig minden munkahelyemen, irodai munka biztosítónál.
2016. máj. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elvagyok, kicsit unalmas, de nem is izgulni jarok be. 8/10-16/18:30

IT

2016. máj. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Ez az első munkahelyem, ahol ilyen munkaidőben vagyok (előtte csak vendéglátásban voltam).

Pénzügyi ügyintéző vagyok.

Szeretem. Kb fél 9-től fél 4/4-ig vagyok. (hogy odaérjek időben a bölcsibe)

2016. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teljesen jó.Annyira ritka azt látni,hogy valaki szereti csinálni azt amivel foglalkozik.Én CNC forgácsoló és gépi forgácsoló vagyok,de rájöttem arra,hogy nem igazán az én utam,úgyhogy tanulni fogok mást:)
2016. máj. 4. 21:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Random multis munkahely irodában 9.30 és 18.00 között. Nem mondom, hogy minden percét imádom, viszont kb háromszor annyit keresek, mint korábban tanárként, a pénz miatt megéri.
2016. máj. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!