Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 19 éves, érettségizett lány...

19 éves, érettségizett lány vagyok, van két nyelvvizsgám (angol, német), és szeretnék nyárra munkát találni, de mindenhol nappali hallgatói jogviszony kell, emiatt nem tudom mekkora eséllyel tudnék találni, és hol?

Figyelt kérdés
Jó megjelenésű, kommunikatív vagyok, angol-magyar szakra jelentkeztem. Ruhaüzletben, vagy esetleg könyvesboltban dolgoznék legszívesebben. Minden hirdetésnél elvárás a jogviszony, és a tapasztalat is, egyikkel sem rendelkezem... valami ötlet esetleg? Nem létszükséglet, de önállósodni szeretnék, nem kapok zsebpénzt ezentúl. (eddig is csak a családi pótlékot kaptam meg havonta, ami már nem jár) Diakhitelre nem lesz szükségem, ezert abból nem tudok/fogok plusz összeget felvenni. (csak államilag támogatott indul)

2016. máj. 10. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
úszómestert megpróbálhatod, vagy gyárba dolgozzál
2016. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régebben amikor én ilyen helyzetben voltam, a diákszövetkezetnél azt mondták, hogy elég szeptember bemutatni az iskolalátogatásit.(A pénzt is szeptemberben fizették ki.) Ha magyar-angol szakra jelentkeztél, és felvettek, akkor be fogod tudni mutatni. A diákszövetkezettel kell megbeszélned mindezt.
2016. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is igazán hallgatói jogviszony kell nekik, hanem az, hogy diák legyél. A te diákod még október végéig jó, szerintem bátran jelentkezhetsz.
2016. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!