Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hegesztő próbamunka. Adnak...

Hegesztő próbamunka. Adnak munkaruhát, stb. vagy nekem kellene vinnem?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok. Holnap megyek az első próbamunkára. Sajnos a ruházat most jutott eszembe...
2016. máj. 10. 22:57
 1/6 Eszter76 ***** válasza:

Simán lehet, hogy nem adnak munkaruhát - de ha stb-t sem adnak (vagyis védőfelszerelés, szemüveg, kesztyű stb.), akkor fordulj sarkon és hagyd ott őket azonnal! Valamint akkor is lépj le, ha nem tartanak munkavédelmi oktatást mielőtt bármit csináltatnak veled! (Sajnos bármelyikre van esély. :-( Főleg az ilyen ingyen próbanapos cégeknél...)

Vegyél föl valami kényelmes cuccot, amit nem sajnálsz - ha van klasszikus melós ruhád, akkor azt, hátha ruhát nem adnak, és a cipő sem ártana, ha acélbetétes melós lenne rajtad...

2016. máj. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Kicsit lehettem volna pontosabb,bocsi. Nem 8 órás próbamunkáról van szó. Lehúzok egy varratot és ennyi. Nagyon maximum 10 perc lesz.

2016. máj. 11. 08:23
 3/6 goaus ***** válasza:
Ami rendszerint kell: legalább egy hegesztő kabát, munkavédelmi cipő, pajzs és kesztyű. Ezek nélkül furán nézhetnek rád. Pajzsot azért szokás adni többségében, de jobb a saját. Sok sikert!
2016. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Végül két helyen voltam. A két végletet tapasztaltam. Egyik helyen azt mondták,hogy idézem: "talán pajzsot tudunk adni".


A másik helyen adtak kabátot,kesztyűt,cipőt,pajzsot,védőszemüveget és maszkot.

Ide sikerült is a felvétel.



Köszönöm!

2016. máj. 13. 19:20
 5/6 goaus ***** válasza:
Gratulálok, és az előzmények után tuti a jobb helyre kerültél.:)
2016. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen,a jobb helyre kerültem. :)


A másik helyen nem csináltam próbamunkát,ott is hagytam őket miután mondták,hogy talán pajzsot adnak..

2016. máj. 14. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!