Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyi tanácsadás mellékeské...

Pénzügyi tanácsadás mellékesként? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek? Van egy lehetőség egy cégnél amit nem nevezek nevén, viszont bizonyára sokan ismerik, hallottam róluk jót és rosszat is. Érdemes belevágni úgy hogy közben tanulok? Tehát suli mellett lehet e végezni.

Főleg olyanok válaszát várnám akik ezt csinálják.



2016. máj. 17. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a hárombetűsre gondolsz...


Én gazdasági tervező okj mellett szerette volna egy kis gyakorlatot szerezni, azért jelentkeztem fősuli mellett hozzájuk, -érdeks volt, hogy egyből "felvettek" volna, de kb az első tájékoztató után azt mondtam ez nem nekem való és fejlődni itt nem fogok tudni, mert a gyakorlatuk teljesen másra épül, nem arra amit gondoltam, vagy szerettem volna.


Emellett fiatalon nem fogsz tudni annyi tapasztalattal rendelkezni, hogy objektíven és függetlenül tudj személyre szabott ajánlatot adni egy pü-i termékbe fektetőnek, aki három öt keresztkérdésből kikezdi a "logikádat" és a termékeladásra fókuszáló prezentációdba könnyen fogsz tudni beleragadni, ami hozzájárul ahhoz, hogy ne is vegyenek vele komolyan.

2016. máj. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát simán megér, én is azt fogom.
2016. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ismerjük. A hawerom csinálta elég magas szintre eljutott, de már abbahagyta ő is belátta, hogy ez így nem megy még a válság előtt nagyon ment, de most leginkább olyan emberek csinálják, akiknek vannak ismerőseik a bankba úgy tud szerezni ügyfél listát és képes teljesíteni a kvótát. Emlékszem volt neki egy papírja amin xy bank volt feltüntetve az első helyen mert ott kapott pluszban pontokat amiből vásárolhatott magának dolgokat xD Szerintem egy vicc az egész és az emberek is tisztában vannak ezzel, eléggé hitelt vesztett az egész én biztos nem csinálnám, sőt tanácsot sem fogadnék el ilyen személytől.
2016. jún. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De, hogy válaszoljak a kérdésedre, nem lehet mellékesen csinálni, mert nem tudod teljesíteni a kvótát, maximum akkor ha valami iszonyatosan jó kapcsolatokkal rendelkezel + egy nagy adag szerencse, de ez főállásos meló.
2016. jún. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!