Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az alábbiakb...

Mi a véleményetek az alábbiakban felsorolt munkaközvetítő cégekről?

Figyelt kérdés

Selekta.hu - Finnországi munkát kínál

Eastmen.hu - Hollandiai munkát kínál

IMPC.hu - (Régebben külföldi munkát is láttam az oldalukon, de most érdekes módon csak magyar van)

AndreasAgro.com - Dániai munkát kínál


Az utóbbiról úgy hallottam, hogy feketén fizet, illetve találtam egy dán nyelvű riportot, ami róluk szólt, és volt benne magyar érintett is, de mivel nem tudok dánul,felirat meg össze vissza volt nem tudtam megfejteni. Mindenesetre valami bűnügyi dolognak tűnik.


Tudnátok ajánlani normális, megbízható cégeket, ahol angol nyelvterületre is jut munka, illetve gépipari szakmunkásokat, szakembereket keresnek?



2016. máj. 19. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz annyira angolul hogy magadtól is elboldogulj, ilyen cégek nélkül, akkor veszett fejsze nyele. Úgy csesznek át ahogy akarnak.
2016. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az angoltudásommal van probléma, hanem azzal, hogy automata forditás, ami össze vissza fordított mindent és érthetetlen.
2016. máj. 20. 15:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha tudsz angol alternatívát, az érdekelne, sajnos én csak az adott ország saját nyelvén hirdető weboldalakat találtam még.
2016. máj. 20. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!