Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy értették azt egy állásint...

Hogy értették azt egy állásinterjún hogy 6 órás szerződés 10 órás munka melyből 8-at fizetnek? és napi 2 óra akkor mi? Ajándék a dolgozó részéről?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom néha azt hiszem lehet én vagyok a hülye hogy ilyenen kiakadok? Állásinterjú vagyok, felvennének. Úgy nézne ki (nézett volna ki…) hogy 6 órás szerződés 10 óra munka a valóságban amiből – közlik- 8-at fizetnek k (6 ot papíron 2-t zsebbe)i. És a 2 óra ? Azt nem fizetjük. És azt hogy lesz kompenzálva kérdezem? Sehogy, mondják. Vállalod vagy nem? Ez így elhangzott az állásinterjún.

Most én vagyok a hülye hogy ezen kiakadok?

Mert az hogy papíron ennyi a munkaidő valóságban annyi az még egy dolog ha feketén fizetik.

De hogy bele a pofámba hogy dolgozz napi 2 órát ingyen??


2016. máj. 22. 21:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Vendéglátás akit érdekel.
2016. máj. 22. 21:42
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem dolgozol ingyen, csak a havi fizu tobb orara oszlik szet. :) Ezert szoktam mondani, hogy a minimalber csak egy gumicsont, az ilyensmit nem kene torvenyesen szabalyozni, hadd dontse el a piac, hogy mennyiert eri meg a munkavallaloknak es munkaltatoknak.
2016. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
remélem, felnyomad őket
2016. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy nyomta fel, ő az a kérdező aki pár naponta kitalál valami kamu munkaügyi kérdést. Általában hosszabbat szokott, most vasárnap este úgy látszik csak ennyire futotta...
2016. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem kamu, ilyen van, nekem is volt részem benne . Hívtak valahova interjúzni, valakit 6 valakit meg 8 órába szándékoztak felvenni . Kapásból azzal indítottak, hogy a 6 óra 8 óra, a 8 óra meg 10 óra és még csak ki sem fizetik azt a plusz 2 órát .
2016. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Annyit mondandék hogy amit leírtam az kereskedelemben vendéglátásban totál szokásos mindennapi sztori.


már az furcsa hogy új dolgozónak kapsából egyáltalán bejelentett viszonyt ajánalanak.

ez így szokott lenni hogy gyere ide 1-2 hétre vagy hónapta totál feketén semmi papír és kiderül hogy dolgozol aztán majd 1 hónap múlva felveszünk. Ha felveszünk.

Ha meg nem vezsünk fel és pénzt se adunk mehetsz ahova akarsz panaszra-hisz elvileg itt se voltál. Nem tudsz bizonyítani.

2016. máj. 23. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!