Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ma voltam állásinterjún, ha...

Ma voltam állásinterjún, ha ilyen sms-eseket irogat a tulajdonos, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én írtam ki ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Elkezdett az étteremtulajdonos sms-eket irogatni nekem, hogy felvett, meg hogy várja hgy együtt dolgozzunk..


kell a meló..

mi a sz.__rt csináljak?


Tetszik a hely, közel is lenne..

most meg írt egy olyan sms-t hogy "este buli? vagy este merre?" vagyis nemtm..

arra már nem is írtam neki vissza


kb 5 sms-t küldött én 2 válasz sms-t hogy "Köszönöm, hogy felvettél" meg udvariasakat semmi egyebet-.-


mit csináljak?



2016. máj. 28. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

Ezt gondold végig: annyira kell a meló, hogy odaadd miatta a becsületedet is?

(írtam nemrég a másik kérdésedhez is talán 2 kommentet)

2016. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem gond, hogy meg akar dönteni, méghozzá mihamarabb, akkor menj oda dolgozni, ha nem, akkor ne.
2016. máj. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Mivel nem vagy dörzsölt nem tudnád a tagot kezelni esetleges trükkjei csalásai ellen védekezni . Lépéselőnyben van . Szimatom szerint ez egy csapda amibe belemész , talán kapsz pénzt is de folyton nyomul és tapad ami nem buli neked . Tisztázd le mit akarsz , melózni pénzért vagy csatázni drámázni ingyen . Ezt közölheted hogy a munkakörben szex és csicskaság nincs különben nincs közös témátok . Ezek férgek ahogy a vállalkozók és főleg a vendéglátósok többsége . .
2016. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én visszamondanám, ez rohadt kínos...
2016. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló, hogy az ágyban kellene lehúznod egy második műszakot. Döntsd el, megéri-e neked vagy sem. De ha nem, akkor mihamarabb szállj ki.
2016. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez túlmegy azon, hogy bejössz neki. Az egy dolog, hogy nyomul rád, de napi 10 sms, nekem már a pszichopata kategória. Tuti messzire elkerülném.

Hogy kell a munka, azt meg hagyd, nem erotikus munka kellett, ugye?

2016. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a meló szopás lesz. Szó szerint :D
2016. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hú, szegényem, sajnálom. :/ Ez tényleg tré.

Végigolvastam, mennyire jó lett volna pedig most.

Szerintem ha megpróbálod ezek után, annyit írj vissza egy sms-t, hogy a barátoddal leszel stb. ÉS emlegesd sokat( tudom, hogy nincs)

De talán ha "látja", hogy van párod és nem vagy kapható, meg beszélsz róla, találj sztorikat, mit veszel neki ajándékba, hol voltatok, stb, idővel felfogja és csak abbahagyja.


Amúgy én is azt mondom, hogy hagyd ott, de igazából próbaidő alatt bármikor, azonnal eljöhetsz.

Én is hagytam már ott reggel miután beértem hirtelen felindulásból próbaidő alatt gáz munkahelyet.


25L

2016. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Bár ha el is kezdesz dolgozni és látja hogy nem vagy olyan lány, akkor meg kinézem, hogy az ilyen f..sz nekiáll majd sértődésből bunkózni a munkában meg szivatni..

Szóval vagy el se kezd, vagy az első ilyennél AZONNAL mondj fel, ha van próbaidőd.

2016. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Végül is, mi lett, kérdező? Visszamondtad?
2016. jún. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!