Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen lehetőségeik vannak...

Milyen lehetőségeik vannak mai fiataloknak Magyarországon?

Figyelt kérdés
a tovább tanuláson kívül,bármilyen tippek jöhetnek! én megpróbáltam jelentkeztem érettségiző osztályba,gimnáziumi felvételin is voltam,de munka mellett elég nehéz,és fárasztó dolog,éppen ezért egyik sem sikerült pont lecsúsztam mindkét lehetőségről. A végzettségem bolti eladó,de építkezéseknél segítek festek pakolok bútorokat cipelek ilyesmi,kiegészítő pénznek nem rossz,de hosszú távon,nekem sajnos nincs anyuci meg apuci,aki eltart ameddig tanulok,velük élek de az ő fizetésük elmegy a csekkekre,kajára épphogy marad,a tanulásomat nem tudnák finanszírozni,a munka mellett meg mint írtam nem lehet csinálni a kettőt,nem is a fizikai fáradtság miatt,hanem a koncentráció miatt,ezért sem sikerült szerintem a felvételim,pedig készültem amennyi időm volt.
2010. ápr. 11. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudlak kecsegtetni semmi jóval sajnos...

Ha nem akarsz tanulni, akkor bizony dolgozni kell!

Ha becsületes akarsz maradni, akkor sok munka -> kevés pénz

Örülni kell az élet apró örömeinek, az egészségnek, a tiszta lelkiismeretnek és egyáltalán annak hogy van munkád!

Sokunknak ez sem adatik meg sajnos...

2010. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!