Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dubajba ezekkel a "képzettsége...

Dubajba ezekkel a "képzettségekkel" mit lehetne elérni vagy egyáltalán munkát kapni? 18f

Figyelt kérdés

Német profi

Angol társalgás szinten meg van meg ha ott vagyok és csak angolul beszélnek hozzám akkor kifejlődik mint a német ebbe biztos vagyok mert multkor még jobban ment csak már évek óta nem használtam és így kicsit meg kopott de érteni értek mindent meg válaszolni is tudok csak vannak szavak amiket alkalmazni tudom mert tudom milyen szövegkörnyezetbe állják meg a helyüket de konkrétan nem tudom mit jelent

8+1 osztály(az az egy gimnáziumból)

Meg van egy ajánlásom a volt főnökömtől még amikor hotelbe dolgoztam 7hónapot pincérként

Meg itthon is voltam autóalkatrész gyárba


A személyiségről ha meg kérdeznék azt tudnám mondani magamról hogy energikus, fáradhatatlan, emberszerető, sokoldalú, gyorsan fejlődő, munka erőnek írnám le magam

Ilyen képességekkel van esélyem Dubaji munkára?

Akármit meghalgatok minden vélemény és ötlet felé nyitott vagyok



2016. máj. 31. 05:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki lehetsz prosti
2016. máj. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Dubajba 2 féle munkaerő "Kell":


1., A nagyon jól képzett - mert az arab egy lusta nép és nem szeret tanulni. Ez nyilván nálad kiesett

2., Az olcsó melós. Erre viszont Indiából tömegeket vándorolnak az arab világba piti összegekért, mert nekik az éhenhalás a tét. Velük felvenni a versenyt nem érdemes...


Szóval azt javasolnám, ha profi a németed akkor irány Ausztria / Németország. Jobban jársz.

2016. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A második kommentelő teljesen reálisan leírta az összképet. Viszont én azt mondom neked, ha van egy álmod, és az Dubaj akkor ne add fel. Lehet, hogy csalódni fogsz de még fiatal vagy, ami fontos, hogy cselekedj.
2016. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
vendéglátás simán főleg ha van is tapasztalat
2016. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt lehet, hogy megpróbálhatnád:


[link]

2016. jún. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!