Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány évi itthoni programíró...

Hány évi itthoni programíró informatikus gyakorlattal érdemes megpróbálni külföldre kijutni (Kína, Japán)?

Figyelt kérdés
És melyik helyet érdemesebb megcélozni ezen kettő közül, természetesen angol és kinti nyelvtudás keretében?
2016. jún. 1. 01:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Én mondjuk Kínába akkor sem mennék, ha fegyvert fognának rám, és Japánról sem tudok nyilatkozni, de azt tudom, hogy EU-n belül diplomával és nyelvtudással akár pályakezdőként is felvesznek. Mindenhol hiány van programozókból, nem nagy kunszt kimenni.


Ha meg van kb. két év tapasztalatod egy ismert cégnél, akkor még ők kapkodnak utánad. Gondolom Japánban is így lenne. Én pl. rendszeresen kapok a nevemreszóló londoni ajánlatokat. Budapesten dolgozom multinál.

2016. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!