Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállaljam a munkát? Bp, lent

Elvállaljam a munkát? Bp, lent

Figyelt kérdés
Van diplomám (gazd men.), és tárgyalási szinten beszélek angolul és németül. Egy hotel recepciójára vennének fel, két nap nappal, két nap szünet, két nap éjszaka, ezt így folyamatosan. bruttó 220 ezer, egyéb juttatás nincs. Vidékről ( Somogy megye) költöznék Bpre, holnapig visszajelezhetek, érdekel-e. A munkarend miatt tudom,hogy sokáig nem szeretnék ott dolgozni, és a fizetést is keveslem, ilyen munkarend mellett. Kezdésnek jó lenne, de kifejezetten kérte a hölgy, hogy csak akkor vállaljam el, ha hosszú távban gondolkodom. Mit gondoltok?
2016. jún. 1. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem venném figyelembe azt, amit a hölgy mond. Ha most tetszik neked, vállald el. Közben keresgélj jobb állásokat. Biztos, hogy találni fogsz. Hajrá.
2016. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Diana Hotel? :)
2016. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem :) De ha az lenne se mondanám meg, de most ez tényleg nem az. De ne találgassatok! :D

Épp most hívott a nő, h mégsem vesz fel, mert szerinte úgyis lelépnék az első alkalommal, ha megvan a lehetőségem. Mondom, ezt honnan gondolja, mondja,úgy, hogy eddig mindenki, akinek diplomája volt, előbb utóbb lelépett,ahol nem kell éjszakázni.

Hát, most mit mondjak erre, ha ennyire nem akar alkalmazni..

2016. jún. 1. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet olvas gyakorit :)


Amúgy én nem vállaltam volna el, 146e forintból egyedül BP-en maximum vegetálni lehetne.

2016. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ismerősökkel laknék együtt, szóval 45 körül rezsivel együtt kijönnék, de persze 100 maradna, nyilván megélni meg lehetne belőle, de ennél nem több. NA mindegy. Lehet tényleg olvas gyakorit :D
2016. jún. 1. 15:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyere Pestre, itt lesz úgyis a legtöbb lehetőséged az országban. Dolgozz egy évet ezen a helyen, aztán keress jobban fizetőt. Azzal meg ne foglalkozz, hogy hosszútávra keresnek embert. Majd ha nagyon akarnak stabil embert, akkor nagyobb fizut fognak ajánlani, de ez legyen az ő bajuk, te csak használd őket ugródeszkának. Könnyebb lesz innen jobb helyet találni.
2016. jún. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!