Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Logisztikusként szabad?

Logisztikusként szabad?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok, hogy ezen gondolkodjak, mert az sem teljesen biztos hogy ebben fogok elhelyezkedni később. (18/L)

De most így tervezem, és szeretném tudni (tapasztalatokat kérek leginkább) hogy ha valaki logisztikus területen kíván dolgozni, szabad-e tetoválásokat viselnie? (Nem feltétlen csak rejtett területekre gondolok, rajongok a tetoválásokért, de azt sem szeretném kifogni, hogy emiatt ne vegyenek fel) Illetve a színes haj mennyire elfogadott? (És nem csak az alap festett hajszínekre gondolok, hanem a szivárvány összes színére, különböző módon variálva azokat).



2016. jún. 4. 12:39
 1/4 szántóvető ***** válasza:
27%
kutyát nem érdekli milyen tetkód van meg milyen a hajad.
2016. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt a választ azért tekintem jelentéktelennek, mert nem arra irányult a kérdés hogy "Szerintetek milyenre fessem a hajam?", hanem hogy a logisztikusok munkáltatói mennyire elfogadóak. Igenis sok helyen, sok ember azért veszít el remek állásajánlatokat és lehetőségeket, mert feltűnőbb helyen van tetoválása, vagy épp színes a haja, és nem felel meg a protokollnak. Csak egy átlagra vagyok kíváncsi, és ha valaki érvel, valamelyik álláspont mellett, akkor igenis legyen szíves megindokolni, miért vennének/nem vennének fel.
2016. jún. 4. 14:12
 3/4 szántóvető ***** válasza:
ha átlagra vagy kíváncsi akkor ugye több véleményre van szükséged.én a saját ismeretségi körömből kiindulva írtam választ.van tetkós,alkesz,festetthajú ismim is,és könnyen találtak állást.viszont írhattad volna hogy milyen terület érdekel:egy marketing menedzser munkája(és ezzel együtt az elvárások is) eltérőek mint egy gyárban dolgozó logisztikusnak.
2016. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A munkáltatótól függ. Van pl. ahol előírják, hogy csak olyan helyen lehet tetoválásnak lennie, ahol nem látszik ki a "munkaruha" alól, tehát le se szarják, ha van a hátad közepén egy koponya kígyóval a szemgödrében, de problémás lehet ha egy cuki cica van az alkarodon.
2016. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!